Jump to content

Novi Wolfenstein !?


K0baya

Recommended Posts

Zato ne koriste nacisticku svastiku nego neki drugi simbol za nemce ?


Nekako mi svastika uvek davala veci onaj fear faktor, kada onako razapnu zastave kad su vec osvojili nesto


Mislim ima svastike s vremena na vreme negde ali skoro ni u jednom trejleru nisam video na onoj velikoj crvenoj zastavi

Link to comment
Share on other sites

Moguce da su je cenzurisali zbog javnog prikazivanja,nisam siguran.U Nemackoj verziji igre logo WSa je umesto nje,moguce da su ovde smanjili donekle,nzm.

 

 

Muka mi da prelistavam gameplay,ako si video negde WS logo umesto svastike to je to onda.

 

 

 

eo eo :)

 

med_wolfenstein_new_order-row-berlin-hot

Edited by SteXmaN
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

nisu im baš realni ovi zahtevi:

 

64-bit Windows 7/Windows 8
Intel Core i7 or equivalent AMD
4 GB System RAM
50 GB free HDD space
GeForce 460, ATI Radeon HD 6850
High Speed Internet Connection
Steam account and activation required

 

Mislim ok, jeste nextgen i sve to i treba da napreduju igre, ali šta znam.... i7 i 50GB za sve platforme, mnogo li je. Nije još poznato jel ovo minimum ili šta već ali je oficijelna izjava Bethesde da je ovo "potrebno" za nextgen iskustvo.

pljk!

Link to comment
Share on other sites

Izasao je prvi utisak,sa xbox one doduse.Lik je zadovoljan.Odgovarao je na pitanja,20 sati mu je trebalo da kompletira igru.Nije primetio da je AI ostecen,pokusavaju da izbegnu paljbu i hvataju zaklon,znaci standardno.New Game+ omogucuje igranje sa novim likom ali ista prica,leveli,sekvence.Moguce da ce imati manjih izmena,secreti ce biti drugaciji i na razlicitim mestima.Nije ponajbolje obasnio ovo jer je pomenuo da ce izbor u prvoj misiji uticati na izbor charactera za New Game+.Da li su 2 razlicita lika u pitanju,videcemo.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...