Jump to content

Stambena vila od 500+ kvm


Recommended Posts

Od softvera... za 2d crtanje AutoCad.... za 3d modelovanje 3d max, za renderovanje v-ray.

 

A evo kako on to hoce.... konceptualno, nema tolko detalja kolko bi trebalo da ima, ali sve jedno je gadno (: barem meni. U principu samo da promeni fasadu hoce + neki deo kuce ce da porushi. (sa strane sto strci , tu je neki beskorisni hodnik koji nicemu ne sluzi, a da bi sluzio treba da se podkopa i spusti pod itd itd, mnogo posla)... CRVENI I ZUTI kamen.. fml.

 

4_zps5e7c12ec.jpg

 

 

3_zpsa3e83921.jpg

 

 

 

1_zps47d60eac.jpg

 

 

 

2_zps445e1d4a.jpg

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

koji kič

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

hacijenda stajl :)

Upravo pomislih isto sada kada sam gledao slike :) Licno meni se uopste ne dopada ovakva gradnja, vec sam vise pripadnik ove modernije varijante kao i Pesma. Ali naravno svako ima svoj ukus.

btw, sta je na kraju rekao za enterijer? :)

Link to comment
Share on other sites

Nista za enterijer.. pokazao sam mu ono parce sto sam radio.. i rekao je "ok, to je to".. nisam lud da radim 500 kvadrata enterijer u idejnom resenju.. a to nije ni bilo dogovoreno.

 

Tek kad se zavrse glavni projekti svega... kuce, pomocne kuce, kuce za osoblje, bazen, vidikovac, uredjenje terena.... onda ce se raditi kompletan projekat enterijera gde ce se jos mozgati sigurno

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

Haha, mrzi me sad da kopam i kacim sliku... ali onako.. na ulazu ispred kuce 10tak metara.. ima tabla na kojoj pise.. HACIENDA. :)))))))))

 

Čekaj, nisam sad ispratio gde je ovo, ima ona Hacijenda što je u Jajincima, jel ovo to? :) Mislim, kad već ima tu tablu :)

Link to comment
Share on other sites

Ако смем да приметим од оних твојих "авангардних варијанти" нема ништа. Нова фасада и ограде и то је то споља. Штета, мени се баш допало оно са црвеном циглом и црним дрветом.

Мсм, штета, кењам, његова кућа, али оно је баш кул било. Ако икада стекнем некретнину, сетићу те се :)

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Pesmo, ajde meni uradi enterijer gajbe, 60 kvadrata, pičkin dim :)

 

P.S

Ozbiljan sam i nemam mnogo para, al sam obrazovan i širokijeh shvatanja, plus moderan i car i tako te gej antiruske antiseljačke mantre

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...