Jump to content

Battlefield 4


Coyote

Recommended Posts

Drugaciji je od BF3 krupnije su neke stvari, ne umem da opisem, sa druge strane vise prostora ima dok nisanite, stavljena mi je grafika na auto, sve je na high sa pojedinim ultra setovanjima, 660ti 2gb oc ... ima malih grafickih lagova..jos uvek nista necu da diram.. igram 10 min za sada

 

skinuo sam choper sa bazukom tripple kill :P


edit: na zgradi sam gore imao te lagove, npr sada na ulici igra normalno radi :D

 

okej lagao sam... -.- svi se zale na framedrop, pa tako cu morati i ja :D mada ne sumnjam da ce to fixovati

framedrop od 60fpsa padne do 5.. pogotovo na drugom delu mape kada padne zgrade pa je cela mapa u dimu i prasini

Edited by Coyote

oGvh0q0.gif

Link to comment
Share on other sites

uh oh, siroke ulice u ovom sangaju covece :)

 

nekako zbog te sirine nema osecaj da igras na 64p seerveru, ja sam imao osecaj da je 32 u pitanju, u stvari osecaj je kao da nije urbana mapa ako se poredi sa bf3

 

grafika radi na auto (7950, 3570k, 8 gb, ssd) u  1080p, ne secka, mozda jednom u 5 min ali mi vise deluje kao neki bug nego da je framedrop... ja mislim da ima dosta podesavanja da rade i na serverskoj strani, jer negde leti/klizi a negde na istom mestu kao da se drugacije ponasa (nisam merio fps)

 

 

e da skinuo sam snajpera bazukom sa reke dole a on na nekoj ogromnoj zgradi o/

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

upravo to, prostirne su ulice, jebem li ga, dobra je cetvorka za sada, jedino taj fps problem da rese da bude bar malo igrivije : ne skidaju mi se stariji drajveri :D zvukovi su isto bolje odradjeni, full surround, cuju se odjeci metaka onako bas kako treba,

elem, inovitet za recona, ostaje trag od metka kada opali iz snajpera?

oGvh0q0.gif

Link to comment
Share on other sites

Koliko vidim ta manja skala je vreme za koliko će se napuniti ammo(brojke desno),ako se ne rasporedi kako treba ostaje se bez municije.Mislim da je za svako vozilo drugačiji tajming reloada,za tenkove je mnogo veći ja msm,nzm.

 

Zar nema preload za običnu rulju sutra?

 

edit:Nema preloada ali ima torrenta http://thepiratebay.sx/torrent/8977837/Battlefield_4_Beta_Origin-Rip_READNFO_CRACKED-P2PGames

Da se ne skida sutra ;P

Edited by SteXmaN
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

E, a ne razumem sta je levolution, kad se srusi onaj soliter i kad otvaras/zatvaras vrata? Pa to je uvek bilo, pogotovo u novijim COD igrama.

 

U BFBC2 kad se zavrsi multiplejer mapa, ostanu samo rusevine i gole povrsine gde je nekad bio grad, sve zivo i mrtvo moze da se unisti i razrusi.

 

Gledam na jutub sto ljudi igraju BF4 betu, tenkovi, helikopteri i bazuke razvaljuju po zgradama, samo se staklo slomi, bukvalno ne mozes nista unistiti.

 

Kao neko ko je preskocio BF3, meni ovo lici na BF3.5 aka COD, gde ljudi samo trce okolo jureci killove.

BC2 je bio fluke, greska u sistemu izgleda.

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

A dobro moras ih shvatiti,jer kada bi svaka zgrada mogla da se obori gubi se utisak urbane borbe što je i cilj Shangai mape.Pad solitera stvarno menja na koji način igraš igru što im je i bio cilj.

 

Na ostalim mapama izgleda kao da mogu manji objekti da se sruše,ako je tako biće dobro.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...