Jump to content

Battlefield 4


Coyote

Recommended Posts

pa ne poredim ali i to mi je retardirano ako ćemo već tako. Mislim, nek radi šta ko hoće samo mi je fascinantno kad pomislim kako je neko spreman da da 100€ na igru koja je realno... pa bezveze i jedini je adut što je kakav-takav eyecandy i ima ustaljen MP. Drugim rečima cod fazon, isto sranje, relativno drugo pakovanje bez ikakvih noviteta i nekih bitnih promena u odnosu na prošlu igru, a onda ljudi kukaju kako je EA najgori, kako su nove igre sranje, kako su svi AAA naslovi samo biznis, kako sve igra prave marketing odeljenja, itd. A upravo ta kupovina od 100€ im daje za pravo da sve to i tako bude dok igrač dobija sve manje za svoje pare i više sranja, kada su u pitanju AAA naslovi bar. I to je još digitalna kopija igre, ne dobiješ ni fensi pakovanje, ni neku igračkicu, knijžicu, poster i slično. Sve to naravno važi i za filmove i muziku i generalno bilo koji mejnstrim objekat. Šta serem i ja....

kako je isto sranje molim te cod i bf3, toliko se razlikuju da zaista ih je tesko uporedjivati u istom pasusu... ako ti je cod sranje ne mora da ti bude bf3 sranje i obrnuto... ali su definitivno dva razlicita "sranjeta" u pitanju

 

mislim sve je razlicito u igrama, koncepcijski, izvodjenje, mogucnosti, taktike, nacin igranja, brzina igranja, dizajn mapa, vozila, teamplay, modovi, ... mislim wtf

premium je super za onog ko ce da ima vremena i zivaca da igra sve dodatne mape i koji bi ih u svakom slucaju kupio, nisi obavezan da kupis premium da bi nastavio igranje... preterujes, jer dodatne opcije koje se normalno placaju prikazujes kao nekakvo moranje i prisilu na jadne priglupe igrace/kupce

 

u bf3 mozes komotno da se izigras sa vanilom i dan danas, ne na tom nivou kao pre malte ne dve godine ali opet toliko igra i kosta 

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

pa to, ja se secam u kecu i dvojci smo stavljali na [shift] pitch up, a na [space] pitch down, i odvalis keyboard sens do kraja

letenje bez inverta nema sanse, barem kod mene, prosto ne mogu da se snadjem

a ako jos igras FPS sa invertom, onda svaka cast, mislim da bih dobio rak mozga posle par pokusaja

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

kada se pojavio Quake 2 i Action Quake u toj igronici gde smo igrali mislim da je po difoltu bio invert ukljucen ili je neko tako ustavio ukljuceno, a to je ujedno bila prva fps igra koju sam poceo da igram u to vreme, pa je posle dosao cs 0.6alfa pa 0.6beta pa 0.6x i tako dalje :D i od tada ostade tako, i dan danas igram sa invertom, probao sam da igram normalno medjutim kada dodje neka scena gde mora da se odreaguje malo brze, ja umesto dole op odem gore :D dok je roaming po mapi savladiv.. uglavnom idem tom logikom da kada gurnes glavu (misa na gore) glava ide dole.. i obrnuto.. pa mi to nekako deluje ispravno.. dakle da.. svaki fps igram invert :D

oGvh0q0.gif

Link to comment
Share on other sites

u helish sam seo jednom dvaput, u avion ni jednom :)

 

ali ovo igranje sa invertom je dual hard core pro plus :D secam se jednog skupljanja u igranoici i dolaze starije face i namestaju ONE  kontrole "leftclick je za forward...." 

Edited by G!!!

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

kada se pojavio Quake 2 i Action Quake u toj igronici gde smo igrali mislim da je po difoltu bio invert ukljucen ili je neko tako ustavio ukljuceno, a to je ujedno bila prva fps igra koju sam poceo da igram u to vreme, pa je posle dosao cs 0.6alfa pa 0.6beta pa 0.6x i tako dalje :D i od tada ostade tako, i dan danas igram sa invertom, probao sam da igram normalno medjutim kada dodje neka scena gde mora da se odreaguje malo brze, ja umesto dole op odem gore :D dok je roaming po mapi savladiv.. uglavnom idem tom logikom da kada gurnes glavu (misa na gore) glava ide dole.. i obrnuto.. pa mi to nekako deluje ispravno.. dakle da.. svaki fps igram invert :D

g fucking g

.

Link to comment
Share on other sites

u helish sam seo jednom dvaput, u avion ni jednom :)

 

ali ovo igranje sa invertom je dual hard core pro plus :D secam se jednog skupljanja u igranoici i dolaze starije face i namestaju ONE  kontrole "leftclick je za forward...." 

vidjao sma takve likove :D levi za forward, desni za jump, a space za pucanje :D ja npr u Quake3 koristim desni za jump :D

 

@Exile

 

Battlefield 4™ Beta FAQ

Q: When does the Open Beta start for Battlefield 4™?

A: The Open Beta launches early October 2013 for everyone. The Battlefield 4™ Open Beta will feature Conquest mode on the Siege of Shanghai map. 

Q: When does the Exclusive Battlefield 4™ Beta start?

A: The exclusive Beta starts early October 2013. 

Q: Who can access the exclusive Battlefield 4™ Beta?

A: There are several ways to get into the exclusive Battlefield 4™ Beta: By pre-ordering the Battlefield 4™ Digital Deluxe Edition on Origin.com, by being a Battlefield 3: Premium member, and by being a registered owner of Medal of Honor Warfighter Limited Edition or Digital Deluxe Edition.

 

Vise na: http://www.battlefield.com/battlefield-4/faq/beta

Edited by Coyote

oGvh0q0.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ja cu da zaobidjem cetvorku, dal sam omatorio ili mi je ovaj kalup jednostavno postao dosadan, ne znam :) Pre igram armu nego bf koji ne pamtim kad sam upalio.

 

edit

@marko

 

ja razumem sp dlc-ove, ali ovo sto je EA uradio sa mp dlc-ovima je za zatvor.

Edited by Immz

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

pa ne samo to, ceo taj sistem naplacivanja za nesto sto bi trebalo da dodje kao apdejt, a nije dovoljno za ekspanziju je po meni bezobrazno i tacno se vidi da kompaniji nije u cilju da igracu pruzi sto bolji dozivljaj vec da izmuze sto vise para. Zasto npr Bohemija podrzava da ljudi moduju armu do besvesti, a EA ne? Generalno mislim da taj DLC sistem dodavanja novog content-a u bilo kojoj mp igri nije u korist igraca.

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...