Jump to content

Battlefield 4


Coyote

Recommended Posts

pazi, bezobrazno je sto je, kad pogledas, BF3 zapravo samo vanila verzija BF4, odnosno, BF4 jedino od featura novih ima komandira i taj lvl changing, ali jebem im mater, opet je zarazno i opet se prodaje. Ono uzeli su COD model poslovanja, i sad ce da drljaju pare dok se ljudima ne smuci.

A znam da cu kupiti ovo djubre :D

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

dal ste realni da bi dali 100€ (više od 50€ uopšte) za "premium" digitalni preorder Battlefielda 4?

 

ako uporedis, neki daju 220 evra za digitalni preorder nekog djubrastog MMO-a koji ce da umre posle 2 meseca zbog p2w ekonomije, ovo nije toliko strasno

svakako, bice to na kraju ~50-60 eura da se uzme  u kompletu :)

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

ako uporedis, neki daju 220 evra za digitalni preorder nekog djubrastog MMO-a koji ce da umre posle 2 meseca zbog p2w ekonomije, ovo nije toliko strasno

svakako, bice to na kraju ~50-60 eura da se uzme  u kompletu :)

 

pa ne poredim ali i to mi je retardirano ako ćemo već tako. Mislim, nek radi šta ko hoće samo mi je fascinantno kad pomislim kako je neko spreman da da 100€ na igru koja je realno... pa bezveze i jedini je adut što je kakav-takav eyecandy i ima ustaljen MP. Drugim rečima cod fazon, isto sranje, relativno drugo pakovanje bez ikakvih noviteta i nekih bitnih promena u odnosu na prošlu igru, a onda ljudi kukaju kako je EA najgori, kako su nove igre sranje, kako su svi AAA naslovi samo biznis, kako sve igra prave marketing odeljenja, itd. A upravo ta kupovina od 100€ im daje za pravo da sve to i tako bude dok igrač dobija sve manje za svoje pare i više sranja, kada su u pitanju AAA naslovi bar. I to je još digitalna kopija igre, ne dobiješ ni fensi pakovanje, ni neku igračkicu, knijžicu, poster i slično. Sve to naravno važi i za filmove i muziku i generalno bilo koji mejnstrim objekat. Šta serem i ja....

pljk!

Link to comment
Share on other sites

c5817d6dc2d8866146dac2ccc7cab713-eas-rep



necu sigurno uzimati premium dok ne vidim sta ce da donese i kako inace funkcionise sve

 

sa druge strane bf3 je malet ne umro kada su izbacili premium

 

+1
bf3 je valjda crkao zato sto je u isto vreme izbacena vest da ce i BF4 uskoro izaci.

Nadam se da nece napraviti istu gresku i ove godine, posto je mene to odbilo da kupim premium u trojci

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

pa ne poredim ali i to mi je retardirano ako ćemo već tako. Mislim, nek radi šta ko hoće samo mi je fascinantno kad pomislim kako je neko spreman da da 100€ na igru koja je realno... pa bezveze i jedini je adut što je kakav-takav eyecandy i ima ustaljen MP. Drugim rečima cod fazon, isto sranje, relativno drugo pakovanje bez ikakvih noviteta i nekih bitnih promena u odnosu na prošlu igru, a onda ljudi kukaju kako je EA najgori, kako su nove igre sranje, kako su svi AAA naslovi samo biznis, kako sve igra prave marketing odeljenja, itd. A upravo ta kupovina od 100€ im daje za pravo da sve to i tako bude dok igrač dobija sve manje za svoje pare i više sranja, kada su u pitanju AAA naslovi bar. I to je još digitalna kopija igre, ne dobiješ ni fensi pakovanje, ni neku igračkicu, knijžicu, poster i slično. Sve to naravno važi i za filmove i muziku i generalno bilo koji mejnstrim objekat. Šta serem i ja....

 

Jeste previse para ako tako gledas, ja doduse na BF3 gledam kao 3 igre u jednoj =)

 

Imas naravno 1. klasicno pesadijsko rokanje, 2. tenkove, i 3. helikoptere i avione, gde su svi ti aspekti prilicno dobro ispeglani.

Mislim da ce i BF4 biti takav i vredan para.

Andjeo smrti spusti buktinju i s' njom ugasi se jadno bice moje.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...