Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Da je priča klasična random anonimus sa 4chana/urbani mit/ izmišljena priča, nisam ni sumnjao, ali mi bilo smešno svejedno.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Ученик ангажовао плаћене убице да уклоне оца и сестру

 

ПЕКИНГ – Малолетни ученик једне школе у Кини ухапшен је због ангажовања плаћених убица да уклоне његовог оца и сестру који су га терали да више учи, јавили су данас државни медији указујући на проблем све већег образовног стреса код деце.

 

Тинејџер је ухапшен у централној провинцији Хенан након смрти оца Гао Тианфенга, који је био званичник суда, и своје 20-годишње сестре, навела је агенција Синхуа цитирајући извештај локалне полиције.

 

„На основу полицијског испитивања дечака, дошло се до сазнања да је он унајмио два човека, које је упознао преко интернета, да убију његовог оца и старију сестру, јер су га превише притискали да више учи”, навела је агенција.

 

Камере за надгледње су такође забележиле два човека који су се попели преко зида и ушли у кућу у месту Џоукоу, у време убиства у недељу, наведено је у извештају.

 

Како је објављено, двојица од троје осумњичеих, укључујући Гаовог сина, су ухапшени и под истрагом су у затвору.

 

Танјуг
објављено: 13/05/2013
Edited by Debeli

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Podseti me na onaj kvest iz skajrima, sa onim klincem iz sirotišta.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...