Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Ako imas original win ne treba ti loader, samo nadji s donje strane (obicno) kompa nalepnicu sa keyem i to ukucaj i aktiviraj. Ako nemas nalepnicu onda ga krekujes loaderom ili kupis novi win. Inace original win 7 instalacije imas cak da skines i sa zvanicnog MS sajta, samo kucaj u google win 7 untouched.

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Ako imas original win ne treba ti loader, samo nadji s donje strane (obicno) kompa nalepnicu sa keyem i to ukucaj i aktiviraj. Ako nemas nalepnicu onda ga krekujes loaderom ili kupis novi win. Inace original win 7 instalacije imas cak da skines i sa zvanicnog MS sajta, samo kucaj u google win 7 untouched.

Vidi stvarno ima nalepnica. Hvala na informaciji

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Bio sam na svadbi juče, i iako su imali pozivnicu sa onim "fazonom" kao precrtana bela tehnika, lampa i slika a zaokružena koverta sa parama i to, što sam viđao ranije, sad me iznenadilo to što su stavili glasačku kutiju (Sve ful, sa prorezom, izuzev što ova nije bila providna) i onda kad im čestitaš odmah tu ubaciš kovertu i teraš dalje. Malo me je iznenadilo to.

Link to comment
Share on other sites

Upravo sam roknuo u sebe jedno 1500 kalorija (litar mleka, 100g euro-krema, dva parčeta hleba i pakovanje plazme od 75g kad mi ponestalo hleba za krem). Al sam zato krvnički trenirao pre toga! csb

Sad ću da meditiram uz neki dobar film.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...