Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Nije još, a i neće, valjda.

70 godina čega?Života u samoći i tuzi?:c

zamisli jos da nemas gde da zivis i sta da jedes!

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Преодлична ова ствар што ју је Аца ставио, уопште ми не вуче на ''очај и тугу'' лол, au contraire, опушта и ствара некакав осећај блажености :)

uzmi slušaj i ostale trentove stvari ako nisi do sada, odličan je.

 

 

Nije još, a i neće, valjda.

70 godina čega?Života u samoći i tuzi?:c

ostaviće te u jednom trenutku, ali ok je što ćeš to preživeti na vreme, kapiram da je mnogo bolje nego da to proživiš prvi put sa recimo 25+ godina.

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

Jedan zanimljiv info koji sam danas otkrio, pošto sam malo čeprkao po dobroj staroj 9/11 temi. Tog dana u centru Njujorka se srušila i jedna grčka crkva Svetog Nikole, ono što je zanimljivo je  što je u svom posedu navodno imala i neke ostatke moštiju Svetog Save, a koji su nepovratno izgubljeni u napadu na WTC. Evo jedne slike crkvice neposredno pred urušavanje kula.

 

stnicholaschurch1.gif

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

690 bodova na GMAT testu (od 800) o/

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

kod kuce. svi zadaci za vezbanje su reseni sa postupkom i objasnjenjem, a u par navrata kad mi nesto iz matematike nije bilo jasno, pitao sam devojku

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Drugari jel ima neko rodbine ili prijatelje u Chikagu? Za mesec dana ce mi trebati prevoz od zeleznicke stanice do aeorodroma a ne daje mi se taksistima 50$ za 30km puta. Pokusavam da nadjem nekog ko bi mi izasao u susret

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

wtf???

Ne znam tacno ali kapiram da taxi nije preterano pristupacan u Chikagu. Za bus ne znam, verovatno ima nesto jeftinije. Kada sam dolazio od aeorodroma do zeleznicke dao sam $30 za neki charter bus a i to je dranje

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Da li mi se čini ili je Dvini našao devojku?

 

ma bilo mi glupo da kazem decka :tf:

Vujoševiću je ovo drugi put u sezoni da štipa sudije

 

le what?

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Ne znam tacno ali kapiram da taxi nije preterano pristupacan u Chikagu. Za bus ne znam, verovatno ima nesto jeftinije. Kada sam dolazio od aeorodroma do zeleznicke dao sam $30 za neki charter bus a i to je dranje

Chicago ima tipa drugi najveci sistem metroa u US? I nije me mrzelo da pogledam, ima linija koja ide od aerodroma.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...