Jump to content

Google Srbija, kontakt?


nt.maharaja

Recommended Posts

Poz svima

Pretpostavljam da neko ovde zna - jel postoje neke Gugl kancelarije u Srbiji? Imam problem sa placanjem na AdWords-u (izbacuje mi gresku cim izaberem zemlju), pa ne znam kome da se zalim.

Obratio bih se odmah globalnom Guglu, nego je skoro na firmu stigla reklama za adwords sa potpisom "Branko, Google tim za mala i srednja preduzeca", pa sad ako ne postoji taj tim valjda bar Branko moze da se pronadje [:D]

Hvala unapred

Link to comment
Share on other sites

maho, šta prodaješ? :)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Zdravo svima,nadam se da ce neko od vas moci da mi pomogne,vidim da ste ovde pisali nesto slicno.rec je o googl-u u Srbiji i kako bih mogla njima da se obratim.Ovako ,pre vise od 10 godina list kurir je objavio neki tekst o meni,koji mi pravi probleme u zivotu.Pre neki dan oni su obrisali taj tekst,medjutim on je ostao na google,dakle pise da je obrisan,ali se pojavljuje,i kada kliknem na spremljeno za memoriju,on ga i dalje izbaciju,i moze se procitati.Ovi i kuriru su mi rekli da su obrisali,i da sacekam dva dana,Sacekala sam oko 7 dana i on se i dalje pojavljuje,i rekli su mi da pisem google-u.Ja sam taj clanak prijavila,ali ne znam kakvog ce imati efekta,jer mogu da zamislim koliko tih prijava oni dobiju dnevno,a cak i da procitaju,valjda trebaju da imaju neki razlog da ga obrisu.Sad ono sto mene za nima je ,na koji nacin ja mogu da razgovaram sa nekom osobom koja radi u google-u,da lepo objasnim o cemu se radi.Znam da ovo nema veze sa igricama,izvinite ako ,izvinite sto trosim vase vreme,ali sam nekako mislila da je pogodno da pitam vas,jer ja nisam bas u svetu kompijutera previse dobra.

Edited by crna pahulja
Link to comment
Share on other sites

Evo javio se Dobrivoje, taman sam hteo da udarim reply da imamo čoveka iz Gugla na forumu i da pišeš njemu

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Ljudi,ako mislite da je ovo neka sala ili da je u pitanju nesto specijalno zanimljivo,zaista nije.U pitanju je najobicnija glupost koja nije skakljiva niti je vezana za nesto eksplicitno,ali meni pravi probleme.Dakle ,obrazovana sam osoba,sluzim se interentom dovoljno dobro,znam da google nema kancelariju u Srbiji,ako neko moze da mi pomogne,npr da mi kaze na koju zvanicnu adresu da posaljem mail sa objasnjenjem,neka mi kaze,ako ne mislim da nema potrebe da zbijamo ovde neke sale i smicalice,verujte mi nije u pitanju nista sto bi vam bilo preterano zanimljivo.Pozdrav

Link to comment
Share on other sites

Ljudi,ako mislite da je ovo neka sala ili da je u pitanju nesto specijalno zanimljivo,zaista nije.U pitanju je najobicnija glupost koja nije skakljiva niti je vezana za nesto eksplicitno,ali meni pravi probleme.Dakle ,obrazovana sam osoba,sluzim se interentom dovoljno dobro,znam da google nema kancelariju u Srbiji,ako neko moze da mi pomogne,npr da mi kaze na koju zvanicnu adresu da posaljem mail sa objasnjenjem,neka mi kaze,ako ne mislim da nema potrebe da zbijamo ovde neke sale i smicalice,verujte mi nije u pitanju nista sto bi vam bilo preterano zanimljivo.Pozdrav

Zanimljivo pitanje ... nisam do sada razmišljao na tu temu. Lično mislim da je "slaba vajda" od kontaktiranja jer je kontaktirati Gugl na bilo kakve teme i još pritom sa "živom osobom" skoro nemoguća misija. A pride nisam siguran da ni bi oni tako lako pristali na uklanjanje informacija osim u slučaju nekih baš poverljivih podataka o ličnostima, jer bi to dovelo do nekog totalno drugog haosa. Možda bi ovo moglo biti od pomoći - https://support.google.com/websearch/answer/2744324 pa ako članak nema ništa od toga, mislim da nema neke šanse da bude uklonjen, čak i ukoliko naiđeš na neku formu za zahtev tog tipa, a na lični kontakt bih zaboravio.

Link to comment
Share on other sites

lucky,ovi u kuriru su mi rekli da su oni taj tekst obrisali.I npr kada sad na google ukucam taj tekst,pojavi se naslov,i kada kliknem na naslov,ne moze da se otvori,medjutim pise smesteno u privremenu memoriju,i na to kada se klikne ,on ga otvara.Ovi u kuriru su mi rekli kako ce to kroz par dana nestati,kada se ocisti kes,a ako ne nestane da se obratim google.Znam da je to nemoguca misija,ali ako su oni vec obrisali,da li mislis da ce to vremenom nestati.Sigurna sam da postoje mnogi clanci koji su obrisani,ali ne znam na koji nacin.

Lucky,procitala sam ovo sto si mi poslao.Bas konkretno ne ispunjava ni jedan od navedenih uslova za brisanje,mada mozda bih mogla da navedem ovaj uslov u kom kaze da mi nanosi finansijsku stetu.Kada bih nekome objasnila,sigurna sam da bi obrisali,ali sada je pitanje,kome i kako da se obratim sa objasnjenjem???

Lucky u svakom slucaju,hvala na pomoci.Sto se tice ovih ostalih,predpostavljam da su dosta mladi,tako da ne zameram.Pozdrav

Link to comment
Share on other sites

ako je 404 na kuriru, nece proci puno vremena pre nego sto nestane i iz gugl pretraga, a svakako ti gugl tim nece obrisati rezultat u narednih par dana, sve i da nadjes nacin da im se obratis.

takodje ono sto u kuriru mogu da urade je da se uloguju u svoj google webmaster tools i da rucno izbrisu link iz gugl indexa, i nestace za par dana

Born in trust sentenced to dust born in sin come on in

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...