Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Ljudi, sad nesto razmisljam. Smislili su neki asteroid koji prolazi neverovatno blizu zemlje, ALI SVE JE SUPER PROMASIO JE. I svi pricaju samo o tom asteroidu, velicine fudbalskog igralista, koji je za malo promasio zemlju, da bi nam skrenuli paznju sa meteorske kise koja poliva po Rusiji! Trebaju mi eksperti sada da potvrde moje sumnje. Kal1, Kori?

Link to comment
Share on other sites

Pokusao sam opet da se napijem solo kući uz dobru igrui i litar dobrog crnog, ali izašao sam iz kuće i zaljubio se u sestrinu drugaricu (94), a pre par vikenda sam već napravio sranja sam njenim drugaricama, l sada zadnji su trenuci da pobegnem iz Jagodine :/

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...