Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Meni je glupa ta prica kao on je samo stao i oni su ga ubili od batina jer nista nije radio i jer im se moze, sigurno da prica ima neku pozadinu.Hocu reci da se realno ne moze znati sta se desilo tacno na osnovu medijskih clanaka

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

Још је смешније што је Урош Мишић постао криминалац прве класе ,дон корлеоне :) ...само фали интерполова потерница за њим :)

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Meni je glupa ta prica kao on je samo stao i oni su ga ubili od batina jer nista nije radio i jer im se moze, sigurno da prica ima neku pozadinu.Hocu reci da se realno ne moze znati sta se desilo tacno na osnovu medijskih clanaka

taj rad, posto murija u srbiji uvek radi po propisima i nikad do sad nije zabelezeno da su nekog pretukli bez razloga

Edited by CPETA

na terasi se spasi

lesli se vraca kruci

Link to comment
Share on other sites

pa kada kazem bez razloga mislim bez ikakvog razloga, iz mog okruzenja nikoga nisu tukli bez razloga sigurno sto naravno ne znaci da ne postoji to nigde, ali ovo su ozbiljne povrede nije ovo lupanje samara ili nesto "bezazleno"

at alfy

jel znas celu pricu ili iz medija znas za to(pitam stvarno jer ono mediji su to)

Edited by trn
Link to comment
Share on other sites

то је била одбрана тог полицајца што је пуцао...

а ја могу да набројим доста таквих примера, из личног искуства и искуства мојих другара и њихових другара!

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Meni je samo interesantno sto pise da je u klubu nadjeno ne znam koliko kesica gudre, a ne pise da su nasli kod ovih koje su prebili.

A inace nasi panduri su samo druga strana iste medalje u odnosu na nase kriminalce, cast izuzetcima.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

pa kada kazem bez razloga mislim bez ikakvog razloga, iz mog okruzenja nikoga nisu tukli bez razloga sigurno sto naravno ne znaci da ne postoji to nigde, ali ovo su ozbiljne povrede nije ovo lupanje samara ili nesto "bezazleno"

at alfy

jel znas celu pricu ili iz medija znas za to(pitam stvarno jer ono mediji su to)

nisu ni iz mog okruzenja, ali znam dosta slucajeva gde jesu.

verujem da prica ima obe strane, ali momci sigurno nisu zasluzili ovakve batine, cak i da su stvarno valjali gudru. postoji zakonski postupak za sve to, pa nek im posle nakaleme 5 godina ili kolko oce.

a setimo se i price jednog clana sa rur-a (zaboravio sam kog) koji se zadesio u pogresno vreme, na pogresnom mestu i dobio nerealne batine bez ikakvog povoda. da bi mu posle rekli, pomesali smo te sa nekim...

svaka cast pojedinim policajcima, ali svi ti inspektori meni deluju ko i ovi sabani sto rasturaju drogu, samo su ovi sa druge strane zakona. nema tu nikakve casti, morala ili "borbe protiv narkomanije'' kako se pise u ovom clanku iz sindikata policije.

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

verovatno si u pravu,samo rekoh da ima dve prica ova situacija,svakako nije zasluzio batine ovakve samo eto ko zna kako je tekla ta prica u wcu i sta se tu vec desilo, naravno uvek ce biti mentola medju njima samo ovo mi je delovalo kao surovo batinjanje "ni za sta"

Link to comment
Share on other sites

Причу не знамо и не можемо да је знамо јер нисмо били тамо, али ја не знам откуд неком да је сумњиво или неуобичајено да мурија пребије неког зато што јој се диго курац.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Jedan moj drug koji je bio sasvim normalan lik pre nego sto je jelte postao pandur mi se hvalio kako je izbio jednog klinca koga je slucajno u patroli video vari buksnu sa jos nekim ( nije ga ozbiljno prebio, ali mu je opet lupio par samara ) , sto govori kakvi su ti ljudi. Taj lik je dosta puta vario sa nama dok nije postao pandur. Ne znam sta se desi da oni postanu takvi, da li ih to uce u Kamenici ili su to svi ovi kompleksasi sa sela koji dobiju sluzbu u Beogradu i skontaju da su Bog i batina !

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...