Jump to content

The Witcher 3 Wild Hunt


Grotar2

Recommended Posts

imam asus p5kc maticnu, 4 slota za ddr2 i 2 slota za ddr3, al ne mogu veci stikovi od 2GB, tako da vec koristim sve slotove za ddr3 :(.A pored toga  imam dva ddr3 stika od 4GB koja ne mogu da ubacim , pa skupljaju prasinu dok ne dodje vreme za upgrade :(

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

imam asus p5kc maticnu, 4 slota za ddr2 i 2 slota za ddr3, al ne mogu veci stikovi od 2GB, tako da vec koristim sve slotove za ddr3 :(.A pored toga  imam dva ddr3 stika od 4GB koja ne mogu da ubacim , pa skupljaju prasinu dok ne dodje vreme za upgrade :(

malo off

koji gpu i cpu sljakas na toj ploci i kako ti to sve gura w3 ?

Link to comment
Share on other sites

malo off

koji gpu i cpu sljakas na toj ploci i kako ti to sve gura w3 ?

 

 

Q6600

4GB RAM 1333

7950 Turbo

Na medium 1080p oko 35-45 fps konstantno, al se graficka przi na 80c i urla ventilator pa mi je prpa.

Smanjio na 1366x768, skoro sve na low, Texture na High, Detail Level Ultra, i dalje izgleda fenomenalno, 45-60 fps, 74c graficka. Bolje mi radi nego Witcher 2 a lepse izgleda.

 

Tek sam krenuo, igram po malo jer ne mogu da sedim puno trenutno :D

 

Povecao sam rezolucio posle i na 1600x900 , fps je skoro isti kao 1366x768. Samo sto puca :(

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

Jel može neko ko je prešao igru da pojasni nesto u vezi Triss i Yeneffer :

Znam da u knjizi bude dzumbus između njih dve, a i u igri Yen je butthurt jer je Triss zloupotrebila amneziju, pa me zanima dal cu usrati kraj sa odlukama koje sam doneo do sada. Poljubio sam Triss na zurci u parku, ali sam je pustio da ode na brod bez ikakvih romanticnih reci.

Nisam jebao kurve i druge zene, osim Keire koju sam poslao u kaer morhen.

Jel imam sanse sa Yeneffer, bez previse spoilera?

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

Nista se ne sekiraj kad odes u skellege tamo ces da jebes Yen dva puta, da si sa romanticnim recima zavrsio sa Triss kad je odlazila na brod, jebo bi nju i onda bi se sjebao za Yen. Jes da bi mogao da jebes i Yen dva puta posle toga, al ces ostati sam posle trojke koje bi ti napravile Triss i Yen. Znaci kad igras sledeci put jebi Triss, a nemoj Yen. Sad samo jebi Yen i prostituke.

 

Ja sam jebo sve da vidim cisto scene. Najbolja mi je sa Triss, kad saljem poruku brodu koji je odplovio :D

Edited by Silencer
rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

Nista se ne sekiraj kad odes u skellege tamo ces da jebes Yen dva puta, da si sa romanticnim recima zavrsio sa Triss kad je odlazila na brod, jebo bi nju i onda bi se sjebao za Yen. Jes da bi mogao da jebes i Yen dva puta posle toga, al ces ostati sam posle trojke koje bi ti napravile Triss i Yen. Znaci kad igras sledeci put jebi Triss, a nemoj Yen. Sad samo jebi Yen i prostituke.

Ja sam jebo sve da vidim cisto scene. Najbolja mi je sa Triss, kad saljem poruku brodu koji je odplovio :D

Hvala najlepše, znaci knedlu sam progutao kad sam poslao Triss na brod, al isplatilo se!

Dobro je znati da druge zene ne utiču na kraj.

Sledeći put sigurno biram Triss, taj ceo kvestlajn sa njom je skroz simpa

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

Povecao sam rezolucio posle i na 1600x900 , fps je skoro isti kao 1366x768. Samo sto puca :(

 

 

slicna prica kod mene u gta posle nekog vremena krene da stuca i zakucava zbog memorije

ja imam slicnu konfu ista maticna i procesor i razmisljam da uzmem tu graficku ali se plasim proc nece mnogo da bottlenekuje tu graficku

edit probaj starije amd drivere sad sam se setio da nekim ljudima puca zbog drivera 

Edited by Zyzz
Link to comment
Share on other sites

Naravno da armor olaksava,inace bi te high lvl stvorenja one shotovala na predzadnjem ili zadnjem nivou tezine....ja licno igram na "blood and broken bones" tezini,svidja mi se sto nema regeneracije helta kad se medititira,i dodatno ne koristim onaj skill koji ti regenerise helt kad si van combata,tako da hasam med i pijem piva kao lud,sto mi i jeste poenta :)

Ako sam te dobro razumeo nema regeneracije hp na meditation? Jel to znaci i da se toxic ne skida ? :D

Mislim ja bi posle meditacije upotrebio White Raffad's Decotion ili Swallow I opet meditirao ? :P

rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

Skida se toxicity, samo se helt ne leci meditaticijom. Jedini nacini za lecenju su hrana, potioni i onaj perk (nisam uzeo).

A i hrana nije posle problem, sad u Novgradu sam se nakrao toliko hrane da mi nikad nece trebati :D

Edited by Thunderstorm

It’s better to burn out than to fade away

Link to comment
Share on other sites

Како је одрађена алхемија и колико је битна? Има ли састојака на сваком кораку и даље?

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

Zavisi koliko joj posvetis skill poena, ja igram cisto combat+malo poena u signove( i ovaj talenat za regeneraciju), pa ne bih znao kako funkcionise u praksi.  Alhemija ima neke bas kul bonuse, dok biljaka i sastojaka za potione ima zilion, ne brini se, bices kao hrcak i skupljaces sve na sta naidjes ;)

Link to comment
Share on other sites

Мени се лично не допада изобиље састојака. Лепше би било да мора мало да се помучи око алхемије. Значи тај део нису мењали :)

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...