Jump to content

Breaking Bad - последња сезона


Corey

Recommended Posts

Aaron Paul šerovao ovo :D

 

CI3M5KY.jpg

Edited by Савовски

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

kaži jebote kako su završili :)

još mi se nisu slegli svi utisci (ponovo gledam natenane, 2 epizode na dan), ali bb je definitivno uz twin peaks i mscl nesto najbolje sto sam gledao od serija. tj bb je najbolji :)

 

Nešto sam i pogodio malo, zamisli :-) Mada bih  više voleo Walt & Hank team-up i polivanje po kriminalcima vigilante style, kao osvetu za smrt nekog od članova porodice, i da jedan od njih dvojice nekako preživi to sve, i to kontam Henk (Walt mu spase život), no dobro... Cela ta moja varijanta sa mogućim iskupljenjem bi možda ipak bila suviše vanila, a od BB smo navikli na nešto drugačije, i eto, čovek je ogrezao i tako ostao do kraja :-)

 

jrad14.jpg

Edited by milanche

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

Pa nije bilo toliko nemoguće, mogli su od Juniora, bebe, Skyler i Marie izgubiti po jedno kao upozorenje da se ne mešaju u rad novih gospodara droge, i zaboraviti nesuglasice makar na trenutak, da bi im se najebali milosne majke... Ma mogli su na toliko kul načina završiti seriju, kad je sve u startu bilo dobro postavljeno i isplanirano, a ne dopisivano i prepravljano u hodu kao većina serija (čini mi se da su Walking Dead i Lost malo patili od toga, ako sam dobro razumeo, mada ih nisam gledao - a za Prison Break sam definitivno siguran da su sjebali previše na taj način, to sam video svojim očima...)

 

I zamisli ti sad scenu gde se kao Hank i Walter opet pomlate, kriveći jedan drugog, pa padnu prebijeni i nemoćni, pogledaju se i posle toga, bez ijedne reči do samog kraja, zgrabe oružje i krenu da rešetaju. Znam da ne bi bilo u duhu serije i sve, ali bi bilo tako jebeno badass, ne krijem da sam potajno prižejkivao takav neki kraj.... :-)

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

The Directors Guild of America held its annual DGA Awards last night and Breaking Bad won the prize for Outstanding Directorial Achievement in Dramatic Series. Showrunner and director Vince Gilligan nabbed the award for his work on “Felina,” the final episode in the series.

Fellow Breaking Bad director Bryan Cranston was also nominated in this category for directing Season 5, Episode 9, “Blood Money.”

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

On Sat., Feb. 1, the Writers Guild of America announced the winners of the WGA Awards, and Breaking Bad nabbed two top honors in the TV categories: Drama Series and Episodic Drama.

This marks the third time that Vince Gilligan and fellow writers Sam Catlin, Peter Gould, Gennifer Hutchison, George Mastras, Thomas Schnauz, and Moira Walley-Beckett have won for Drama Series. Breaking Bad‘s competitors this year in this category were Mad Men, Homeland, House of Cards, Game of Thrones and Boardwalk Empire.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 months later...

Ovo zapravo ne deluje toliko treš :D

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...