Jump to content

Tenis 2013


Grgile

Recommended Posts

u neku ruku se i slazem sa tobom, cak i izjava posle meca me iznenadila

"Uradio sam sve što sam mogao, ali nije bilo dovoljno. Marej je potpuno zaslužio pobedu, čestitam mu i njegovom timu. Znam koliko im znači ovaj trijumf i svima vama u ovoj zemlji, svaka čast"

mislim, kao da je ocekivao da ce izgubiti, pa trazi opravdanje u njegovoj vecoj zelji

sve je moguce i jako cudno :D

Link to comment
Share on other sites

ma ja volim novaka koji gadja linije... nisam gledao bas sve meceve... potpuno je igrao drugacije... kao da je cekao da berdih sam sebe pobedi... vec su neki pomenuli... uzme i igra kao gospodar svetova na tri mec lopte... posto sam ja fanatican u obozavanju novaka djokovica ja sam smeo da se kladim da ako izjednaci na 5:5 da ce ubiti zubatog konja do kraja sa krompirom u petom setu...

a cudno je bilo i prosle godine... tada se isto pricalo da marej mora da osvoji... da je nadal da bi izbegao cirkus odigrao kao kurton (a nadal izgubio od onog decka koji je pogodio 105% svega... kao da je bio reziran film a ne rl tenis... to ne moze da se namesti)... ali kurac... federer ga otkinuo...

mada mozda su mu obecali RG sledece godine za ovaj ustupak... :tf:

Edited by Sarma
Link to comment
Share on other sites

Pa nema šta drugo da bude, osim da mu bude nešto u glavici, ili da je bio potkupljen/ucenjen.

Ja volim da mislim da je do Noleta, mada to nije dobro za njega.

 

Ovo juče je stvarno bilo baš loše sa njegove strane. Smeč mu je generalno slab, a juče je baš bio presmešan. To što ulazi u 30 razmena sa Marejem je suludo pošto ovaj samo zna da besomučno vraća lopticu. I servis je bio dno dna.

 

Strah? Nevoza? Nedostatak motivacije? Šta god da je, treba da reši, pošto je mnogo bolji od Endija, bilo bi baš glupo da od njega izgubi 1. mesto na ATP listi.

.: l@w
.: co-founder of kouteki

Link to comment
Share on other sites

ja nisam urbani feget,nego sam pomislio da neko moze da pomisli da se gordan ne zajebava s obzirom na to da izgleda kao sajko.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

nemam pojma, znachi iz moje perspektive, Nadal je nekako uzasno lako doshao do 4:0 u tb-u.. posle toga sam se i dalje nadao da ce se N.Dj. vratiti, medjutim bila je to prevelika prednost u ovom mechu.. ipak, kada njih dvojica igraju tb, ko prvi dodje do 3 poena vishka, taj ce realno zavrshiti taj set sa brojem 7 pored svog imena, makar mi se tako chini :)

 

nego, sve u svemu, bio je dobar mech, malo je bio uspavan Djokovic u prvom setu, ali kasnije je ishlo ok :)

 

i da, Raonic.. le lol.. igrace pred domacom publikom, eto prilike za njega, mada bih realno da imam nameru da se kladim odigrao na Nadala samo tako.. :)

ubij jednog - ubica si;

ubij hiljadu - vojskovodja si;

ubij milion - drzavnik si.

A single death is tragedy, million is a statistic. - I.V.Stalin

It's nice to be important, but it's more important to be nice.

NN 4ever

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...