Jump to content

zanimljive slike


Guest

Recommended Posts

Видео сам то на ТВ, али и даље не верујем!

Елем,

Ма, одем пре 4 год код зубара... рока ми 2 анестезије на исто место - не реагује(м). Сат времена сам седео у јебеној столици и на крају је одустала - не шљака на мене тад у том тренутку локална анестезија. Зашто, нема појма.. а ни ја.

Тако да није то увек 100% сигурно :)

Link to comment
Share on other sites

Видео сам то на ТВ, али и даље не верујем!

Елем,

Ма, одем пре 4 год код зубара... рока ми 2 анестезије на исто место - не реагује(м). Сат времена сам седео у јебеној столици и на крају је одустала - не шљака на мене тад у том тренутку локална анестезија. Зашто, нема појма.. а ни ја.

Тако да није то увек 100% сигурно :)

Zgazili nakupci sa previše sode bikarbone :D
Link to comment
Share on other sites

Jebem li ga. Je l' ima neko ko se razume (Dr Dule je mozda najblizi)? Je l' moze anestezija da ne radi, ili su zubari slepci?

Pa za gornju vilicu je lako dati anesteziju samo ide oko tog zuba kod kojeg se radi. Mandibularna anestezija je problem poshto mora splet zivaca da se pogodi da utrne cela polovina donje vilice.

Link to comment
Share on other sites

Ne znam, ja zadnji put kad sam primio anesteziju u mandibulu mogao sam krampom vaditi zube. Cetiri sata sam imao osecaj u vilici kao da sam se namrljao kolumbijanskog koksa pre 5 minuta!

Pa stomatolozi su koristili kokain kao anestetik, ali skontali su da stvara preveliku zavisnost, pacijenti su se vracali i kad ih nije boleo zub da se urade. Posle su ga izbacili iz upotrebe. Ali ima josh tih "kaina", danas se lidokain koristi kao lokalni anestetik, nije uopshte zavistan a i lepo anestezira.

Link to comment
Share on other sites

crno u belo [:D]

Edited by Савовски

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

probao sam da šopujem duletov osmeh na one maske i toliko sam se prepao da nisam snimio rezultat [:D]

budalo:*

Pa za gornju vilicu je lako dati anesteziju samo ide oko tog zuba kod kojeg se radi. Mandibularna anestezija je problem poshto mora splet zivaca da se pogodi da utrne cela polovina donje vilice.

this, ne zna svako da da mandibularnu kako treba

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...