Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Juče sam se mnogo usvinjio tako da sam rešio da provedem subotu uveče preslušavajući himne sveta po vikipediji. Mogu da kažem da mi se himna Turkmenistana baš sviđa, ima jednu mnogo tužnu deonicu.

Edited by Савовски

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

тако је исто и на утакмицама кад је Хајдук Дебрц домаћин, мада верујем и да је и на гостујућим иста ситуација. Кофа стоји уз аут линију на центру терена, она црна што се поји стока са њом

Идемо Борац Ушће! :)

Naposletku ti si navek znala da sam svirac,brosic sto se tesko pribada,da me moze oduvati najblazi nemirac,da cu u po reci stati,da se necu osvrtati nikada...

Link to comment
Share on other sites

I would hope that by then my hard work and enthusiasm would have led to increased recognition and responsibility within the organisation

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...