Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Хм, можда ми је инфо излапео или сам кренуо да пермутујем ствари:)

Али генерално сам цео живот имао вајб да су казалиштанци носате усташе, а да је Мерлин бена нпр. Оно, да иде около сам за себе некако и да реагује по емо триповима, па сам у фазону ''пусти будалу''. Док су ми ови онако ''германски прорачунати'' ако ме капираш:)

Тј. добро, Мерлина сам узео као пример лика који је отворено срао, а да ми ипак није Јура Стублић (који ми је озбиљнији левел у том смеру много), да не буде да правим паралелу однос црвена јабука - томпсон, јер су ту ствари ипак више него јасне.

А за Нину Бадрић не знам шта је радила?

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

А, то, ја мислио нешто је срала, па реко лол, мени она на основу оних пет минута што сам је видео делује ко неко кога тотално боли курац.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

naravno da je pozdravila gotovinu i branitelje, ali opet moja teorija ptica. problem je sto mi primamo svrake vrane i ostala sranja u gnezdo. ah metafora

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Па нек пуши курац онда са Готовином и долажењем овде. Мислим, небитно да ли укључујемо теорију птица у рачуницу или не. Мислим, нисам ја у фазону да она не треба да подржава Готовину, јебига, хрватица је, капирам да је то сасвим нормално (теорија птица, јелте). И можда ако заблејимо у блоку, можда је цар и прича вицеве царски. Али наступ је ипак неки јавни ентитет и нека врста институције.

Може да калкулише, па да види дал јој је боље да ћути и наступа свуда или да блебеће, па да ограничи себи број места, али да нафилује она места где наступа. То је све легитимно, она као јавна личност нон стоп доноси те одлуке.

Али ови наши што су у фазону тај рад хеј хај, то је лол. Не у смислу да ме изненађује, него оно, није јавна подршка Готовини нешто што мора да се уради, па као ако неко подржи, подржао је, шта сад, него свако ко је подржао, то је сам иницирао јер је хтео да се чује и да се зна, а то је други вајб од оног који има лик кога кад питаш ''јел подржаваш готовину'', он каже ''да'', јебига пито си га.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Никад нисам капирао овакве постове на ''причајте''. Не прозивам те, стварно ми није јасно. Јел те мрзи да скролујеш, шта? Опет те не зајебавам, озбиљно питам, пошто ми ништа друго не пада на памет. Може да дође ко оће сад и да постује ''пио сам јогурт јутрос'' пост, ко што се увек и деси. Стварно не капирам, ал стварно.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Нисам ја у фазону да сам се сморио:)

Него ми није јасан концепт гушења ''причајте'' топика, оно, без емо трипа. Нечије писаније које ме не интересује прескочим, па напишем своје шта сам хтео или затворим топик, немам трип да је неко нешто сморио јер је топик преширок...

Енивеј, оћу да купим неке ствари, а не знам шта би узо лол. Немам културу куповања ствари, па ми је пола ствари из деведес седме, а 80% посто ствари не одговара мом сензибилитету и трипу јер су тинејџ зато што су тада купљене:) Ово остало је једном у пет година трип кад узмем нешто.

Поента ове емо констатације је у томе да ја сад рецимо питам де на нбгд има нормалних ствари свих типова, а да није драње по ушима само због имена или локације. И, можда још битније, јел гужва овијех дана што се тога тиче?

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Јебига:)

А добро, то што су ствари срање, можда је он ван менз гарбиџ адр менз трежр:)

Али ако треба да се лактам са тријес батица да бих пробо џемпер онда нек ми пуше курац:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

То ми је трип, зар не би требало да сад полуде са попустима за новогодишњу рају... мада добро, дц и ушће су увек били у фазону да наложе авераџ рају да је спрингфилд нешто ко гучи и да треба да кошта милион евра кошуља, плус пола милиона јер је у ушћу.

Погледаћу у имо центру, на пљувометар ми је, а има оне аутлете, контам да тамо ствари не коштају сопствену тежину у злату...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Obišao sam DC i Ušće ove nedelje i nisam ništa našao što bi se moglo nazvati razumnim za nošenje, a da ne košta 2093428938923894238942389234892 dinara sa popustom od 0.00001% na drugu kupljenu stvar.

Убијају са ценама, туга.

Naposletku ti si navek znala da sam svirac,brosic sto se tesko pribada,da me moze oduvati najblazi nemirac,da cu u po reci stati,da se necu osvrtati nikada...

Link to comment
Share on other sites

Какав је онај аутлет центар у Инђији? Треба и ја да се обновим, а не лута ми се по хиљаду места.

едит... улетео у међувремену Вања са истим питањем : )

Nije moja logika. Pitao sam to, jer su na nekim posnim slavama gde sam išao služili i pohovane lignje, a onda sam negde čuo da su sve hladnokrvne životinje (gmizavci, ribe, vodozemci...) posne što se tiče ishrane vernika.

Занимљиво, можда неко од дежурних теолога може ово расветлити.

Игор и Дуљо [jupi]

Одличан разговор, дајте сплит леба вам како би се исти сачувао : )

Па не, баш и причам о том концепту о ком ти причаш. Казалиште је виђен прокроацки бенд, да се тако изразим. Није то, фазон, Црвена јабука и Парни ваљак, па као тај рад, ајмо да се јебемо уз ''то ми ради'' у тексас јашама и да се сећамо оне рибе са екскурзије и боли нас курац.

Мислим, нису Томпсон, али капирам да им је заискрило у оку кад су смишљали какав ће да им буде церт, док су ови други које сам поменуо у фазону хеј хај ајмо пјеват хитове. То је ипак мало другачији вајб.

Чак и јебени Мерлин је по том концепту мањи трип, јер је он само кењо нешто антисрпски, али му то није генерални вајб, па је после срао да је то било манито у вријеме рата и те форе не би ли се огребо за кеш, па је онда био церт и пево је ''ај те јебем на месечини'' и двоје су се тако смували. То је ипак неки други приступ, ови су поносне рватине ван хандрд прцент и одрадили су готиван отаџбински трол или шта већ којим ће се поносити њихови унуци док буду служили у петом сајбер усташком корпусу 2084:)

[jupi]

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Па не знам колко је занимљиво ако сам фејлово са вајбом казалишта:)

Иначе, Миа само снима неке песме и спотове и све песме и спотови су срање, прени се, немој бити металика!

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Па не знам колко је занимљиво ако сам фејлово са вајбом казалишта:)

Готивно ми је приказивање нивоа тог вајба, нема везе да ли су примери истинити или хипотетички : )

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...