Jump to content

Gde cete za novu?


  

80 members have voted

  1. 1. kudagdeskim

    • Putujem negde
      10
    • Slavim sa drustvom na vikendici
      11
    • Ne slavim nigde
      35
    • Na trgu
      2
    • U nekom lokalu
      21


Recommended Posts

Ја мислим да треба да се мен апујеш, бесмислено је да те увреди неко, он нема ту моћ, истина не зависи од тога шта је неко написао

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

neka kafana na Dorcolu, 35E i hrane i pica dok ne pozli, pa onda da se bijemo sa Dorcolcima kako obicaji nalazu

Коноба Акустик, Цара Душана 13? :)

Naposletku ti si navek znala da sam svirac,brosic sto se tesko pribada,da me moze oduvati najblazi nemirac,da cu u po reci stati,da se necu osvrtati nikada...

Link to comment
Share on other sites

da,da ti nisi neka od tih picketina sa dorcola koje cela planira da ulubi?!??!?! :tf:

(ako iko opasan cita ovaj topik,nek zna da se samo salim)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

foliranti a ? strahinjica bana ? :D

sve ti lose u zivotu :D bio sam jednom, malo je mesto, ali ok atmosferica

ja cu verovatno sa drustvom u neki lokal ovde u bg

pa iako je u strahinjica bana ne deluje kao elitno mesto, jos je cena 35E sto je relativno jeftino :)

ko o cemu, daki o kurcevima :)))))))))))))

Edited by Ћела

When the going gets tough, the tough get going

Link to comment
Share on other sites

jedne nove sam išao zagrevanje, pa rejv u skcu (hell je bio), pa kod tadašnje ribe na žurku gajbi, pa u 5 na after kod milića, pokidan ko zvečka. sećam se da me probudio vozač 65ce, kad sam overio u istoj - ej ustaj, na poslednjoj si, SREĆNA NOVA :)

to, na ovakve neke akcije sam i mislio... sad mi je isto dal je nova godina ili jos jedan u nizu zaboda na gajbi/kaficu/klubu.

nego je vrlo verovatno da sam postao asocijalni namcor koji nigde nece za novu, pa sam malo projektovao i na okolinu :)

a nikad u vatru! nije trebalo ni tako da zvuci.

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...