Jump to content

EXIT 2013


prota_

Recommended Posts

мрзи ме сад да пишем утиске

али морам да кажем да сам у кадру невера и притом не знам шта је ово нити где се налазим, што појединим форумашима смета што девојке иду у шорцићима на егзит... баш невера

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

LaG sabio, mada je dosta varirao vajbom i dinamikom (zasto tako Laze druze nas?)
Svaka čast na sluhu. Borio sam se sa opremom sve vreme pa mi nije sve teklo kako sam zamislio. Hvala svim drugarima koji su bili, nadam se da ste se lepo proveli. :)

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

не смета да је био неки нормалан шорц, али онај ретардирани смета... Једино сам видео једну рибу која изгледа до јаја у том шорцу, остале све трагедија.

Link to comment
Share on other sites

јао то ми реци! хвала ти и од мене

 

јел сам слеп или нема наступ од prydz-а

 

 

ne snimaju sve, jebiga.

 

 

mene tek danas počelo da puca koliko mi je bilo carski ove godine na exitu. ne toliko zbog samog exita, koji je bio onako, sigurno bolji nego prethodna tri ali generalno ništa specijalno, već zbog bleje i ekipe (topla voda lol). što se tiče organizacije bila je ok, mislim da je čak i poseta bila dobra (iako ne verujem da su oboreni rekordi kao što se priča po medijima) a osetno je bilo manje stranaca ove godine. nekako su stejdževi bili poluprazni a prolazi prepuni, kao da je mnogo ljudi došlo prvi put, čisto da vide taj exit, i pošto ne znaju šta da slušaju onda lutaju od bine do bine (ozbiljna teorija!).

 

najgori nastupi su ubedljivo prodigy i fatboy slim.

 

najbolji jef mills, imao sam trip da dovučem stolicu, sednem i slušam majstora na delu, jebem ga u mozak onaj nenormalni :D

 

poz za sve rurovce koje sam sreo o/

Edited by Doca.
  • Upvote (+1) 1

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

Ciljan je Exit na domaću publiku ovog puta. Jebiga, ne može i Glasto i Exit iste godine... Prodato je više karata nego prošle godine (i to u dobroj meri) i smanjen je broj stejdževa i prohodnih delova, tako da je masa bila skoncentrisanija tamo gde treba da bude, kako bi se izbegao efekat "praznog kluba" (a to je da neko doživljava muziku kao sranje samo zato što nema ljudi). Po meni sve pametne odluke, mada se sećam Exita iz 2004, 2005. kada su svi stejdževi bili prepuni. Jebiga, promenila se i muzička industrila, a i džepovi ljudi globalno.

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

ma sve pohvale za exit i organizaciju. muziku necemo komentarisati jbg, sve je to do ukusa.

ALI OVA DVOJICA

 

http://www.be-at.tv/brands/exit-festival/exit-2013-day-4/dubfire

 

http://www.be-at.tv/brands/exit-festival/exit-2013-day-1/seth-troxler

 

jedan dize drugi spusta, objasnili su.

 

p.s. koja komedija staviti troxlera nakon seljaka fbs-a

Bring It

Link to comment
Share on other sites

Ciljan je Exit na domaću publiku ovog puta. Jebiga, ne može i Glasto i Exit iste godine... Prodato je više karata nego prošle godine (i to u dobroj meri) i smanjen je broj stejdževa i prohodnih delova, tako da je masa bila skoncentrisanija tamo gde treba da bude, kako bi se izbegao efekat "praznog kluba" (a to je da neko doživljava muziku kao sranje samo zato što nema ljudi). Po meni sve pametne odluke, mada se sećam Exita iz 2004, 2005. kada su svi stejdževi bili prepuni. Jebiga, promenila se i muzička industrila, a i džepovi ljudi globalno.

 

meni je exit tada bio mnogo zanimljiviji jer si mogao da setas od jednog do drugog stejdza i svuda cujes nesto drugacije i interesantno, a kad se umoris od setnje da zabodes na rege stejdzu i ogrebes se za dzoint

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Znaci ti si jedan od tih.

 

ti si sa 20 unosio dzointe na exit? svaka cast , ja nit sam imao muda niti para

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

matori, jedno je da se zadesiš u nekoj ekipi pa da staneš u krug, to se često dešava i nikad nije problem, realno. potpuno druga priča je da ti sa NAMEROM odeš na stejdž da bi se PRIVALIO na džoint a pritom 'ladno izjavljuješ da nemaš para za to a i kad bi imao ne bi smeo da uneseš na tvrđavu.

 

nema to veze sa huliganstvom (niti sam ja igde rekao da sam unosio bilo šta na exit) nego si knjiški primer jajare i to je to. 

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

matori nesto si se istripovao jbt, u toj pocetnoj fazi exita u prvih par godina  to je sasvim bilo normalno i svi su delili opusteno... mnogo se vise pusilo i mnogo manje se pilula  vrtelo

jbt lik je delio dzokavce  po areni, na regeu te uvek neko trazi uvek mu das, kad ti zafali ti pridjes i pitas i dobijes, kad imas visak podels sto da ne

 

takvi likovi kao ti kad su dosli na exit su i sjebali exit, jer do tad niko nije bio jajara, nije bilo golih nabilodvanih smrdljivih likova u masi , nije bilo tuca i ostalih govnjarija

 

kada je beograd progutao knedlu da nesto ima u srbiji a da je dobro i da nije u bg-u, ispusio za svoj enter i masovno poceo dolaziti na exit (tamo negde kad je dosao sajpres hill odokativno), tad su se pojavili hulibratori kojekuda i usrali ceo vajb, a onda su dosli stranci i poceli da pisaju jedni po drugima 

  • Upvote (+1) 2
  • Downvote (-1) 2

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...