Jump to content

zanimljivi video klipovi


Guest

Recommended Posts

Оног што га дисриспектују? Па сви су у том фазону, само су монтирали да је он први:)

Једу говна, зајебанција ко зајебанција

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

:)

Он је један од мицастијих, видео је монтиран да се реакције пењу:)

Мада ти си сад отишао у другу крајност са овим шта је то који курац, па брате цела фора је да се они губе на начин налик харлем шејку, зато се та зајебанција тако и зове, не мош сад скроз да диминишујеш харлем шејк кад је цела фора заснована на њему лол

Јесте глупо што су они, да тако кажем, ксенофобично изреаговали у клипу, ал са друге стране, геј ми је да гураш харлем шејк у страну и то још тако осорно, а без њега не би ни било зајебанције. Замисли сад неко направи ''do the kolo" фору и игра ретардирано коло и интервјуишу неке ере и они буду у фазону ''брате, није ово коло, шта је ово'', а неки амерички Прота буде у фазону ''који ретарди, а и шта је то коло који курац'':)

Мислим, па коло је то што се пародира, иди гуглај кад већ гледаш фору засновану на истом лол

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

:)

Он је један од мицастијих, видео је монтиран да се реакције пењу:)

Мада ти си сад отишао у другу крајност са овим шта је то који курац, па брате цела фора је да се они губе на начин налик харлем шејку, зато се та зајебанција тако и зове, не мош сад скроз да диминишујеш харлем шејк кад је цела фора заснована на њему лол

Јесте глупо што су они, да тако кажем, ксенофобично изреаговали у клипу, ал са друге стране, геј ми је да гураш харлем шејк у страну и то још тако осорно, а без њега не би ни било зајебанције. Замисли сад неко направи ''do the kolo" фору и игра ретардирано коло и интервјуишу неке ере и они буду у фазону ''брате, није ово коло, шта је ово'', а неки амерички Прота буде у фазону ''који ретарди, а и шта је то коло који курац'':)

Мислим, па коло је то што се пародира, иди гуглај кад већ гледаш фору засновану на истом лол

ne diminišujem i ne guram ga u stranu, stvarno nemam pojma šta je zapravo harlem šejk. čak nisam ni pomisio da taj ples zaista postoji :)

baš kao ni, gararntujem, gomila ljudi koji u stvari prave te klipove. okej je ako je tako nastalo i ako je pesma o tome, ali ako ljudi koji prave harlem šejk parodije a nemaju pojma šta parodiraju, onda je to miljama od bilo kakve disrispektovanja ljudi iz harlema. najbolje će 30 ljudi u hali da se bacaka pred kamerom uz retardiranu muziku da bi disrispektovali baš njih.

onim šutanjem u glavu ciljam na taj egocentrizam crnaca, da sve što se dešava a da ima ikakve veze s njima (a i ne mora) se stavlja u konotaciju rasizma i disovanja i podjebavanja i omalovažavanja. ima svega toga, naravno, ali ne u harlem šejku.

a ako sam ja zaista jedini koji nije znao šta je harlem šejk, onda idem nazad u belgiju.

Edited by prota_
Link to comment
Share on other sites

ne diminišujem i ne guram ga u stranu, stvarno nemam pojma šta je zapravo harlem šejk. čak nisam ni pomisio da taj ples zaista postoji :)

baš kao ni, gararntujem, gomila ljudi koji u stvari prave te klipove. okej je ako je tako nastalo i ako je pesma o tome, ali ako ljudi koji prave harlem šejk parodije a nemaju pojma šta parodiraju, onda je to miljama od bilo kakve disrispektovanja ljudi iz harlema. najbolje će 30 ljudi u hali da se bacaka pred kamerom uz retardiranu muziku da bi disrispektovali baš njih.

onim šutanjem u glavu ciljam na taj egocentrizam crnaca, da sve što se dešava a da ima ikakve veze s njima (a i ne mora) se stavlja u konotaciju rasizma i disovanja i podjebavanja i omalovažavanja. ima svega toga, naravno, ali ne u harlem šejku.

a ako sam ja zaista jedini koji nije znao šta je harlem šejk, onda idem nazad u belgiju.

Ја и кажем да су црње исксенофобисале безвезе, то смо ваљда апсолвирали:)

Исто тако, не кажем да свако зна шта је харлем шејк, нити да је то неки common knowledge, не знам какве то сад има везе?

Само ми се учинило да имаш трип ''шта је то који курац лол пушите га црнци кога боли курац за харлем шејк, не знам ни шта је то воот'', а то се пародира, па реко окрете га и ти у другу страну сад баш.

Ал добро, ниси био у том фазону изгледа.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

ma ja sam istripovao na ovo "па брате цела фора је да се они губе на начин налик харлем шејку, зато се та зајебанција тако и зове, не мош сад скроз да диминишујеш харлем шејк кад је цела фора заснована на њему лол"

pošto sam uveren da se ne zasniva na parodiranju plesa. neko je smislio zabavnu koreografiju (koja je možda parodija harlem šejk plesa, ne znam koji je prvi klip) koja se pronela i svi je prerađuju na svoj način. kad pogledam šta je harlem shake hip hop ples i harlem šejk meme, ne vidim nikakvu sličnost. pa s obzirom da si rekao da se sve zasniva na tome da parodiraju ples sam ubacio deo da ne znaju svi šta je to, pa se tako i ne zasniva na parodiranju plesa nego na sprdanju zarad sprdanja.

i nisam bio u fazonu "šta je to koji kurac al je sranje" nego "šta je to zapravo", jel. :)

Edited by prota_
Link to comment
Share on other sites

Наравно да се заснива на пародирању плеса, па не зове се случајно харлем шејк лол:) Прва та зајебанција је личила на ретардирани харлем шејк, после су, јелте, личиле све мање (јер фора природно еволуира сама за себе, као и свака фора). Да ли неко ко сними харлем шејк кон лос терористас зајебантски видео зна шта је харлем шејк или само прави итерацију зајебанције на зајебанцију, то није битно за порекло, тј. ''заснивање'' дотичне зајебанције. Не причам ја о личној информисаности ликова који праве зајебанцију, већ о чињеничном инфоу, ''историјском''.

Ако ја кажем да је руковање засновано на трипу да покажеш како немаш скривених оружја, нећеш да ми кажеш ''али ја кад се рукујем не размишљам о скривеном оружју, а сигурно ни већина људи'', зар не?:) Рећи ћеш нешто типа ''не сери, нисам знао лол'', али нећеш рећи да то није истина само зато што твоја примена није таква. То што је руковање прерасло ту улогу и што можда два лика која се рукују не знају за изворну функцију тога, то је не чини мање изворном.

Укратко, то да ли лик који практикује меме зна на чему је он заснован не игра никакву улогу у томе на чему је меме заснован. Ти заправо причаш о некој другој ствари (да ли лик који прави смешан харлем шејк видео свесно пародира плес или прави лебдећу спрдњу), али то нема везе са оним што сам ја рекао.

Са тим у вези, то моје што си цитирао је значило да је сасвим нормално да се црње чуде и да вичу ''лол шта је ово, па ово не личи уопште'' и да им замерам што су ситне душе и паљевине уместо да прихвате зајебанцију. Али исто тако је бесмислено избацивати харлем шејк из једначине јер је ипак он порекло целе зајебанције. У смислу да црње нису идиоти што су у фазону ''лол па ово не личи'' и ''лол шта урадише од плеса''.

Наравно, ништа од овог није битно за поенту, а то је да су црње смориле са дефанз реакцијама:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...