Jump to content

zanimljivi video klipovi


Guest

Recommended Posts

^^^^ this

Zato se nikad nikome ne staje van pešačkog, kao ajde što sam fin i kulturan, samo ti pređi. Jednom mi tako neka dečurlija iz srednje krenula da prelaze put van pešačkog, jer je preko puta škole pekara (nije da nema pešačkog na dvadeset metara odatle, al cimanje), i krenem da trubim još iz daljine da neću da im stanem, i nema da fali, jedna mala žgadija digla nosić, ni ne gleda u mom pravcu i kao piči, tek kad sam bio na bukvalno par santimetara od nje (svo vreme trubeći), kao odustala od prelaska, i vratila se odakle je došla. Mislim, napravi svetu uslugu u baci se pod neki kamion da te izdrobi ispod.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

тако је она трудница покупила четри жене на пешачком код "Ерпорт ситија" у Омладинских бригада. вероватно је у себи мислила "хаха, како ћу да прешишам ове папане који стоје у средњој траци", кад оно они стоје да пусте пешаке на пешачком...


ја имам велике проблеме са пешачким који прелазе три траке једног смера. ту мора да се прави или пасарела, или подземни или семафор, или да се обрише пешачки, јер је крајње непрегледно за возаче, поготово у гужви.

Edited by Debeli

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

па нема у вашим селима!!! :tf:

 

:)))

 

шалу на странуна те пешачке пазе они који ту пролазе сваки дан, они који се ту затекну неким случајним поводом и праве овакве смртоносне грешке. мислим, колико људи прати вертикалну сигнализацију...

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

kod nas je problem pre svega u lošoj edukaciji. niko zapravo ne zna pravila saobraćaja, prati se neki običajni set pravila koji se 60-70% slaže sa važećim, a ovo ostalo ko jebe. iza toga ide saobraćajna policija koja se uopšte ne meša u svoj posao, samo puni budžet kaznama, a infrastruktura po meni tek na trećem mestu.


ono što hoću da kažem jeste da nije rešenje dizati pasarele nego naterati morone da gledaju znakove.

Link to comment
Share on other sites

Pa ako možeš da zajašeš bicikl i da se momentalno upustiš u saobraćaj, bez obaveze da znaš znakove (što važi i za pešake), naravno da ljudi kapiraju da je dovoljno da znaju kako funkcioniše semafor i šta znače znaci koji obeležavaju pešački prelaz, odnosno biciklističku stazu (kapiraju u smislu zabole ih za ostalo, to neko drugi treba da zna i pazi).

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

zFh53ec.png

 

jel aludiras da je ona presla na pesackom (koji nigde ne vidim koliko god buljio u snimak) ili aludiras na njenu ludost sto prelazi blizu pesackog a na preko njega (ako se mozda nalazi negde u blizini)

jbt dovoljno je kao pesak da uradi pogled levo i desno (sto te uce ono u fazonu u vrticu) , da bi imao svu preglednost situacije i opet sve manje ljudi mrzi da to uradi, slusaju mjuzu, izgubljeni istripovni

 

edit: oznaka za pesacki je zapravo za sporednu ulicu lol jbg nebitno

Edited by G!!!

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

wat?

 

žena prelazi ulicu na mestu koje je saobraćajnim znakom obeleženo kao pešački prelaz

 

verovatno je tu nekad bila i zebra ali se izlizala. znak se svakako ne odnosi na sporednu ulicu jer mora da stoji ispred pešačkog prelaza, i znak je u svakom slučaju dovoljan onima koji gledaju, a ovi drugi ne bi smeli da imaju dozvole i to je kraj priče.

Link to comment
Share on other sites

wat?

 

žena prelazi ulicu na mestu koje je saobraćajnim znakom obeleženo kao pešački prelaz

 

verovatno je tu nekad bila i zebra ali se izlizala. znak se svakako ne odnosi na sporednu ulicu jer mora da stoji ispred pešačkog prelaza, i znak je u svakom slučaju dovoljan onima koji gledaju, a ovi drugi ne bi smeli da imaju dozvole i to je kraj priče.

wat wat in the butt

 

ok zena prelazi ulicu tacka sve treba da stane to je jasno kao dan pesacki ili ne 

nego me realno buni znak za pesackog a nigde traga od pesackog , jbg mislio sam wtf rusija blesava zemlja sta im je sa ovim znakovima, razaznaje se linija na sredini a nigde pesacki  a onda jos znak postoji i sa leve strane

 

jbg valjda je ziva

 

/offtopik off/

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...