Jump to content

zanimljivi video klipovi


Guest

Recommended Posts

27 minutes ago, reki said:

gledao sam bez zvuka
sad mi je jasno, svi ovi koji izmisljaju gendere zapravo spadaju u poseban skup

znaci postoji

male

female

retard

i ja odgledah bez zvuka jer sam očekivao neko dranje i slično, ali definitivno sad svako može da izmisli šta god mu drago.

i tamo lepo GER odobrili jednom godišnje možeš da menjaš gender, tako da skroz ful priča, odrediš šta ti odgovara jedne godine, promeniš druge i tako.

dok se ne nađeš!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
11 hours ago, manson said:

hahaha, ako

 

ali scenario u kojem prodavci u radnjama imaju dvocevku ispod pulta i spremni su na ovakve scenarije je zastrašujuća sama po sebi 🙂

vidi se da je deda iskusno stavio ovaj frižider tu pored pozicije na kojoj je, za slučaj da se desi ovakva situacija.

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Lucky said:

ali scenario u kojem prodavci u radnjama imaju dvocevku ispod pulta i spremni su na ovakve scenarije je zastrašujuća sama po sebi 🙂

vidi se da je deda iskusno stavio ovaj frižider tu pored pozicije na kojoj je, za slučaj da se desi ovakva situacija.

Meni je to skroz OK. Pogotovu sada, moraš da se braniš, i imaš pravo po zakonu.

Ja da tamo živim, odmah bih izvadio dozvolu za oružje, i za nošenje i uvek sa sobom nosio pištolj sa par okvira 🙂 i plus bih po kući imao rasporedjeno oružje i municiju na nekoliko strateških mesta 🙂 

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, manson said:

Meni je to skroz OK. Pogotovu sada, moraš da se braniš, i imaš pravo po zakonu.

Ja da tamo živim, odmah bih izvadio dozvolu za oružje, i za nošenje i uvek sa sobom nosio pištolj sa par okvira 🙂 i plus bih po kući imao rasporedjeno oružje i municiju na nekoliko strateških mesta 🙂 

ma u takvom društvu je naravno dobro da imaš dvocevku da možeš da se braniš.

problem je u startu da ti imaš potrebu da se braniš od tih i takvih koji opet mogu da ponesu pušku u radnju bez problema.

kod nas kad bi neko sa puškom ušao u maksi bila bi vest naredna dva dana, u americi je to svakodnevica.

Link to comment
Share on other sites

Ako prihvataš da možeš da se odbraniš smrtonosnom silom, prihvataš i da ti neko upuca dete u školi, da te slučajno pogodi komšijin klinac dok se zajebava sa oružjem, ili da ti neko smesti metak u glavu jer si ga dinamično isekao u saobraćaju.

Znam dosta Amera koji imaju oružje, ali bi voleli da ga nemaju. Ali jednostavno svi su naoružani, i teško je ići nazad.

  • Like +1 1
Link to comment
Share on other sites

moj novi omiljeni smesan klip, kad sam prvi put video plakao sam

 

58 minutes ago, Jose Jimenez said:

 Znam dosta Amera koji imaju oružje, ali bi voleli da ga nemaju. Ali jednostavno svi su naoružani, i teško je ići nazad.

a i koji ce nazad, treba svi tamo da se pokolju, zasluzili su, jebem im sve americko!

  • Like +1 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...