Jump to content

zanimljivi video klipovi


Guest

Recommended Posts

 i dalje je nafurana pederčina, ali za ovaj potez - kapa dole

 

 

+1

 

i meni jako ide na kurac to njegovo ponašanje, što reče zerbah pogotovo opaske poput "imate svi ćirilične tastature", ne znam čemu to.

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

@prota

Jeste fazon seminarskog, svi sa smera smo podeljeni u 15ak grupa od po 5, 6 clanova i imali smo isti zadatak

 

Cekaj sekira, druze, koji fakultet je u pitanju? I sta je trebalo da analizirate i objasnite?

@lesko

Ekonomski fakultet, marketing smer. Trebalo je smisliti reklamu, objasniti zasto je reklama tog sadrzaja, kome je namenje i tako to

 

Mi smo se na osnovu informacija o porastu prisustva racunara i interneta u domacinstvima u poslednjih 6 godina i cinjenice da je ovo jedna od novijih stvari koje je univer uradio odlucili da bas ta online kupovina bude tema nase reklame. Ovo sto devojka kaze BAS BAS i lik DAJ DAJ su ujedno i robne marke univera, tako da smo i na to stavili akcenat. Univer takodje ima svoju robnu marku hrane za kucne ljubimce, ima svoju proizvodnju testenina, peciva i sladoleta pa smo onim citanjem spiska na pocetku dali do znanja sveobuhvatnost univera.

Gluma i sve ostalo sto nema veze s marketingom jeste katastrofa, ali po recima profesora smo dobro odradili nas zadatak, za razliku od 70% ostalih koji su prikazali reklamu u kojoj ljudi kupuju u univeru, babe i dede se dodiruju dok kupuju bas bas grickalice i ostala sranja i onda 10 minuta pricali o istoriji univera.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...