Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/356317/Mladic-se-popeo-na-dalekovod-i-preti-da-ce-skociti

Među njima je i Anja Vučković, koja je uz fotografiju mladića na dalekovodu ostavila i komentar: "Mali skače zbog igrice kompijuterske".

Koletu zabranili ulaz u azerot....

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Opalac, danas prvi put otrcao citava 2 cela kruga oko stadiona, jeste da sam crko ali sam uspeo... Nemam vise nikakvu potrebu za hlebom ali cisto da ne sjebem imunitet pojedem cetvrt hleba na dan. Sada jelo vise baziram na laganim corbicama i barenom povrcu i mesu uz neizostavno voce.. Moram priznati da se osecam nekako mnogo bolje i lakse :) DO POBEDE !!

AE

A E

KOSOVO JE SRCE SRBIJE !

Dobro vece inace :) Za ovo doba godine divan suncan dan smo imali .. samo tako !

Edited by edit_
  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

То хлеби и имунитет :) нераскидива веза :) Неко ти је рекао да не кренеш одмах са трчањем јер постоји већа шанса да ти колена пропадну због килаже :) Надам се да си макар трчао по земљи :)

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Pa naravno ludice, ni blesav po betonu :)

Morao sam da probam jbg.. Znam da mi je dat savet da ne trcim zbog zglobova i ostalog, osetio sam zelju da odem da probam i eto, uspeo sam.. Drzacu ovako 2 kruga jedno vreme pa cu postepeno povecavati ..

MA SAMO HRABRO :D

Link to comment
Share on other sites

astora, ajde ti lepo pitaj na teretana topiksu još malo, imam utisak da te savetuju izuzetno neuki ljudi.

1. nemoj trčati sa 40kg viška, uništićeš zglobove, kolena, kukove ili kičmu

2. kakav crni hleb i imunitet, ko te je to istrolovao

al gg što nisi odustao posle dva dana, ajde sad još i treći :D

Link to comment
Share on other sites

nego, bejah danas na pijaci da kupim kajmaka i pečenice, i gledam tako suhomesnato na nekoj tezgi, a pored mene se muva neki deda onako umereno odrpan, i u jednom trenutku ladno skine celu pečenicu sa kuke, presavije je na pola i strpa ispod jakne. i gleda me i kaže "bato, bato, nisi ništa video!"

video ga prodavac i naboo ga, al otvorenom šakom, nije dedi ništa, sutra će opet pokušati da ukrade nešto! došlo mi da mu kažem da ide da krade u maxiju a ne od seljaka na pijaci, al sam onda skontao da su i ti na pijaci obični preprodavci

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...