Jump to content

Online kupovina igara


Slađan

Recommended Posts

U ostalim vestima - u okviru QuakeCon promocije, Doom kec i dvojka su trenutno ispod evro i po svaki na Steamu i GOG-u.

Ko nije ispratio ranije, Steam verzija već jedno godinu dana, pored originalne DOS verzije koja radi preko DOSBox-a, uključuje i moderni port koji vrti stari Doom rendering kod u Unity-ju, tako da je istovremeno gameplay autentičan (precizno pušta stare timedemo-e) a pritom sad radi nativno na skoro svemu.

Istovremeno, dvojka sada uključuje Master Levels i Final Doom, više se ne dokupljuju kao odvojene igre.

Bethesda 😞 je juče ažurirala i GOG verzije tako da su sad ravnopravne sa Steam izdanjima, a pritom mogu da rade kompletno offline, tako da za ove pare stvarno ne treba propustiti.

  • Like +1 1
  • Thanks (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, voodoo_ said:

U ostalim vestima - u okviru QuakeCon promocije, Doom kec i dvojka su trenutno ispod evro i po svaki na Steamu i GOG-u.

Ko nije ispratio ranije, Steam verzija već jedno godinu dana, pored originalne DOS verzije koja radi preko DOSBox-a, uključuje i moderni port koji vrti stari Doom rendering kod u Unity-ju, tako da je istovremeno gameplay autentičan (precizno pušta stare timedemo-e) a pritom sad radi nativno na skoro svemu.

Istovremeno, dvojka sada uključuje Master Levels i Final Doom, više se ne dokupljuju kao odvojene igre.

Bethesda 😞 je juče ažurirala i GOG verzije tako da su sad ravnopravne sa Steam izdanjima, a pritom mogu da rade kompletno offline, tako da za ove pare stvarno ne treba propustiti.

kad si tako lepo objasnio daj da kupim!

sad koliko vidim imam sve od DOOM-a na steamu osim DOOM3, tako im i treba!

  • Like +1 1
Link to comment
Share on other sites

Indie dev posthumno učinio svoje igre besplatnim na Steamu

edit: trigger warning - pokojnog deva nazivaju they umesto he ili she. Ako vam je to preveliki šok, pretražite direktno na Steamu Waves i Waves 2

https://www.pcgamer.com/indie-developer-rob-hale-has-died-posthumously-making-their-games-free-to-enjoy/

Edited by Jose Jimenez
Link to comment
Share on other sites

Svaka čast.

 

Ali ne mogu da ne primetim ovaj woke test, nije he ili she, nego they/their... Zaključio bih da je Rob bio on, i da je bio gej? I ne znam, dok čitam, kao da je ceo tekst izgubio tu neku ljudsku stranu baš zbog tog they. A možda sam samo ja zatucan u stvari i nisam u korak sa vremenom 😞 

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Dule_smor said:

Jbga Kali, nismo svi tako liberalno moderno woke osvesceni kao ti pa da su nam takve stvari uobicajne, neki smo i zatucani 😄

Zato imate mene da rizikujem svoju dušu i telo i iz bezdana demonskog interneta izvučem zanimljivosti, a zauzvrat imam tvoje obećanje da neću dobiti deluks paket autopsije, sa detaljnim pregledom svih otvora 😄

  • Like +1 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Jose Jimenez said:

Zato imate mene da rizikujem svoju dušu i telo i iz bezdana demonskog interneta izvučem zanimljivosti, a zauzvrat imam tvoje obećanje da neću dobiti deluks paket autopsije, sa detaljnim pregledom svih otvora 😄

Cali, za pregledanje telesnih supljina imamo daleko opasniju individuu koju duze vreme nisam video ovde na forumu. A ta individua je bila u periodu stvaranja mita fotki iz Egipta 😄 

  • Like +1 1
  • Haha (+1) 1

postoje samo dve istine na ovom svetu:

1). djape je najbolji frajer

2). zemlja je plocha

Link to comment
Share on other sites

On 8/21/2022 at 7:00 AM, Jose Jimenez said:

Indie dev posthumno učinio svoje igre besplatnim na Steamu

edit: trigger warning - pokojnog deva nazivaju they umesto he ili she. Ako vam je to preveliki šok, pretražite direktno na Steamu Waves i Waves 2

https://www.pcgamer.com/indie-developer-rob-hale-has-died-posthumously-making-their-games-free-to-enjoy/

 

On 8/21/2022 at 7:47 AM, manson said:

Svaka čast.

 

Ali ne mogu da ne primetim ovaj woke test, nije he ili she, nego they/their... Zaključio bih da je Rob bio on, i da je bio gej? I ne znam, dok čitam, kao da je ceo tekst izgubio tu neku ljudsku stranu baš zbog tog they. A možda sam samo ja zatucan u stvari i nisam u korak sa vremenom 😞 

Moram da vam priznam da prvi put kad sam video ovakav tekst gde je bio they umesto he i slično, ja sam pomislio da je neka greška, pijan pisac ili google translate ili nešto tog tipa.

Verovatno je "pomoglo" i to što ja te članke generalno "prelećem" (otuda i ona priča da ne volim video da gledam) i onda je to dovelo do čudnog tripa u mom mozgu da takve stvari prosto sad vidim kao greške u tekstu i ne obraćam previše pažnje na njih - prvi impuls mi je da je loš prevod / tekst ili da zapravo pisac stvarno piše o tamo nekoj množini ljudi a ne jednom liku u nekom delu koji sam propustio ili se podrazumeva da znam itd i onda mi je život lakši!

Ako nemate ništa protiv prebaciću ovih par postova u Rio Tinto oko toga, ali nemam ništa protiv da ovde nastavimo na woke teme pa ćemo da vidimo dal' je za split posle.

Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, Jose Jimenez said:

Probao GOG Doom, Vudzi je bio u pravu - komande imaju sjajan odziv i uživanje je igrati na tastaturi i mišu. Jedino me na W10 zeza kad otvaram mapu - iz nekog razloga otvori mi i Galaxy overlay.

pomalo je uživanje, pomalo je nostalgija, pomalo je - kako smo dovraga ovako igrali ove igre tada :))

ali je zabavno.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, voodoo_ said:

Tab je mapa a Galaxy overlay je Shift+Tab, ili otvaraš mapu dok trčiš ili Galaxy baguje 😄

 

Baguje, jer se desi prvi put, pa kad zatvorim Galaxy overlay više ne iskače. 

BTW gledao sam one pacifist runove što su ljudi radili, svaka im čast 😄

  • Like +1 1
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Jose Jimenez said:

BTW gledao sam one pacifist runove što su ljudi radili, svaka im čast 😄

originalni deus ex je imao neki pacifist run koji nisam ni verovao da je moguć, tipa treba da rokneš samo njih troje u celoj igri a i tu nešto čak ne moraš da ih totalno ubiješ nego raniš ili nešto tako.

dobro, to je dosta kompleksnija igra nego doom pa i omogućava to na neki način, u doomu je baš specifično.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Lucky said:

originalni deus ex je imao neki pacifist run koji nisam ni verovao da je moguć, tipa treba da rokneš samo njih troje u celoj igri a i tu nešto čak ne moraš da ih totalno ubiješ nego raniš ili nešto tako.

dobro, to je dosta kompleksnija igra nego doom pa i omogućava to na neki način, u doomu je baš specifično.

Ne sećam se prva dva dela, ali u ovim novim pacifist run je lak - imaš tranq sniper, tejzer, šok bombe, šok mine, i non-lethal takedown. Prešao sam oba dela sa pacifist runom iz prve.

A u Dumu, pogotovu onim dodatnim nivoima, morao si da hakuješ igru da bi RNG spawnovao specifičnog protivnika koji ima teoretsku mogućnost da splash dmg ubije bosa.

Edit: evo ga klip

 

Edited by Jose Jimenez
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Jose Jimenez said:

Ne sećam se prva dva dela, ali u ovim novim pacifist run je lak - imaš tranq sniper, tejzer, šok bombe, šok mine, i non-lethal takedown. Prešao sam oba dela sa pacifist runom iz prve.

 

ma baš na prvi mislim, iako sam ove novije obrnuo ne mogu da kažem da ih se sećam toliko dobro kao keca zapravo. valjda je ostavio veći utisak 🙂

1 hour ago, Jose Jimenez said:

 A u Dumu, pogotovu onim dodatnim nivoima, morao si da hakuješ igru da bi RNG spawnovao specifičnog protivnika koji ima teoretsku mogućnost da splash dmg ubije bosa.

 

eh, pa to onda nije to 🙂 mislim, mogao si i da upišeš IDDQD i da protrčiš 95% mape 🙂

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Lucky said:

ma baš na prvi mislim, iako sam ove novije obrnuo ne mogu da kažem da ih se sećam toliko dobro kao keca zapravo. valjda je ostavio veći utisak 🙂

eh, pa to onda nije to 🙂 mislim, mogao si i da upišeš IDDQD i da protrčiš 95% mape 🙂

Dodao sam klip u prethodni odgovor, da se vidi koliki je monumentalni napor 😄

  • Like +1 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...