Jump to content

Online kupovina igara


Slađan

Recommended Posts

lol, pa i dalje ne radi ridimovanje na Originu. Inače, skrcali su već 3.5 miliona dolara i skoro 800k prodaja za manje od jednog dana. THQ je bio 5 miliona sa nekih 800-900 hiljada prodatih bandlova ukupno, s tim da ovde sve pare idu u dobrotvorne svrhe, dok je THQ pokušavao da pokrpi gubitke pred bankrot.

Edited by CheighLee

pljk!

Link to comment
Share on other sites

meni nije do pre pet minuta, sad radi ali ima kul fora koju sam hteo da proverim i sad jesam.

 

Kao što se vidi, dobijaju se posebni ključevi i za Origin i za Steam ali fazon je što sve te igre na stimu kada se aktiviraju dobiju drugačiji - novi Origin ključ od onog što dobiješ u bundleu. Sad sam probao MoH, koji nisam imao ni na jednom servisu, aktiviram na Stimu, instaliram, pokrenem, ne traži origin ali svejedno dobijem novi ključ koji nije isti kao onaj u bandlu. Tako da sve igre što se aktiviraju na stimu, mogu i na originu posle, a ostanu nam i svi oni Origin ključevi pride :D

Edited by CheighLee

pljk!

Link to comment
Share on other sites

Takođe ako imate igru na Originu, ali nemate na stimu, a aktivirate Steam ključ od neke (recimo Burnout), dobijate od stima taj treći ključ za Origin ali kada instalirate igru i pokrenete, Origin vam prepozna igru i taj treći ključ može da vam ostane da (pro)date nekome da aktivira na originu. Tako da teoretski, ne dobija se deset ključeva već 15 + ova tri Origin-only naslova :D

 

Nisam doduše uspeo da probam u istoj situaciji neku igru da se skine sa stima, pa po pokretanju da traži ključ, pa da unesem onaj sa origin verzije igre, a ne ovaj što sam dobio do stima. Opet, postoji mogućnost da se to i neće desiti ako igra postoji na oba servisa, pa je automatski aktivira tj. prepozna origin. 



a u drugim vestima - Kalypso vikend na stimu - http://store.steampowered.com/sale/kalypso_weekend_2013

Edited by CheighLee

pljk!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...