Jump to content

Online kupovina igara


Slađan

Recommended Posts

nisam mogao da ne primetim:

 

Sniper Elite V2: High Command Edition & Sniper Elite: Nazi Zombie Army cannot be redeemed on Steam in: Belgium and Germany

 

Nazi Zombie Army cannot be redeemed on Steam in: Germany

 

sad_hitler.jpg

 

[V]

ubij jednog - ubica si;

ubij hiljadu - vojskovodja si;

ubij milion - drzavnik si.

A single death is tragedy, million is a statistic. - I.V.Stalin

It's nice to be important, but it's more important to be nice.

NN 4ever

Link to comment
Share on other sites

verovatno zato što vidi odakle ti je IP pa mu je jasno da za tebe to zaista nije spring sale?

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

Ima na UPlayu akcija ako kupite jednu od ovih novih igara - ACIV, Battlefield 4, Arkham Origins, NFS: Rivals, itd. dobijate još jednu za džabe. Tako da ako recimo uzmete Skyrim LE, možete uzeti i BF4 za 40€ ukupno.

 

Takođe, počeli su da rade ekspres isporuku u Srbiju za jedan dan ako kupujete neke fizičke igre, figurice, itd od njih.


Alsouuu... onaj BF: Bad Company 2 za 1€ je dostupan sada - http://bit.ly/1b6YYEh

Edited by CheighLee

pljk!

Link to comment
Share on other sites

a imam skyrim nego, ne mogu da verujem koliko je pala cena u odnosu na prosli sale.. :D

 

zato ja ne kupujem više ništa dok ne padne ispod 10$ ili ako mi se baš igra, a planirao sam da kupim. Kontam da će taj skajrim da bude ko folaut 5€ sledeće godine u ovo vreme, a sve vrvi od igara u mom lajbreriju, ne žurim se nigde.

 

Gledam sad kako sam pre godinu i kusur platio Arkham City 20 kusur dolara za GOTY, a sad ga ima za 4$ u onom bandlu. Assassin's Creed III će biti 14$ na amazonu i to Steam deluxe verzija, a ja sam toliko platio Seasons pass i to za uplay i to još moram dlcove ručno da skidam i instaliram. Zajebi, kada mi se neka igra baš bude igrala da ne mogu da spavam noćima i da je sanjam, onda ću je kupiti na prvoj razumnoj rasprodaji ali ovako da kupujem samo jer je jeftinije, a igraću za godniu dana kada će biti još jeftinije, zajebi. I ovako ima uvek rasprodaja cele godine, tako da uvek ima izbora :D

 

Iskreno, najviše me nervira što Bioware poeni nikad nisu na popustu da dokrpim one Mass Effect 3 DLC-ove. Ono, sad je ME3 fazon 3€, a sa DLCovima je još dodatnih 30€. Suludo.

Koja je sansa da LE padne na ispod 10eur 

 

Sledeće nove godine, Skyrim 5€, LE 7€. Možda i naprave neki Bethesda Humble Bundle u međuvremenu pa bude sve za ništa.

pljk!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...