Jump to content

NBA 2012/2013


towerrr

Recommended Posts

Clips Thunder zapad, Heat NY istok, kako sada stvari stoje. A pola timova nece biti isto posle trade deadline.

Sparsi su najveci favoriti na zapadu, a Lejkersi ce biti dobri kad se uigraju

na istoku bih dodao Cikago (kad se oporavi DR) i Boston naravno :D

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Nisam znao gde ovo da stavim, alu Avdic pise kolumnu za Mondo svake nedelje. Sjajno za procitati. Bas je komentarisao Lakerse i D'Antonija. Kaze da ne zna kako ce Kobe u taj sistem stalno Pick and Rolla. I kako ce Lakersi igrati odbranu. Finale Heat-Spurs, ne vidim kako Clipersi mogu u playoffu sa problemima sa slobodnjaka, jedino da Paul unisti. Oklahoma mi je nedoumica, a Chicagu sve zavisi od toga kad i kakav ce se Rose vratiti.

Link to comment
Share on other sites

Iako je dosta rano u sezoni, izgleda da ce Houston sigurno da zavrsi u prvih 8 na zapadu.Knicksi su mi takodje veliko iznenadjenje (sav ovaj uspeh je bez Amare-a), ali i prosle sezone su pokazali da im za razliku od talenta, nedostaje kontinuitet. Slicna situacija je i sa Clipersima...

Mozda i najvece iznenadjenje, Minesotinih 5-3, bez startnih Rubia i Love-a.

Sto se tice Lakersa, ako se secate i Heat je imao ocajan start svoje prve sezone, cak mislim da je na njima bio jos manji pritisak. Heat je imao dosta vremena pred sobom, jedini pritisak za trenutnom titulom je bio onaj koji su sami sebi stavili na ramena. S druge strane, Lakersi imaju mozda jos jednu sezonu gde ce Bryant biti dominantan kao scorer. Jos je tu i Diwght Howard, kome ugovor istice na kraju ove sezone, a zna se da su mu prvi pik bili Netsi. Sve ovo samo nagomilava pritisak, videcemo da li ce sve eksplodirati u toku sezone...

Generalno, skoro sve timove muce povrede, moguce da je to zaostavstina prethodne prenapakovane sezone. Iskreno se ne secam da je ovoliko bitnih (za svoje pojedinacne timove) igraca bilo povredjeno istovremeno, i sigurno ce se to odraziti na playoff...

Edited by Zuzi
How long will this last, this delicious feeling of being alive, of having penetrated the veil which hides beauty and the wonders of celestial vistas?
It doesn't matter, as there can be nothing but gratitude for even a glimpse of what exists for those who can become open to it.
Link to comment
Share on other sites

Krivo mi je sto je toliki balvan... :)

Mislim visok je, ogroman odraz ima, nije da je smotan kako visoki likovi znaju da budu, ali ovakve greske...

How long will this last, this delicious feeling of being alive, of having penetrated the veil which hides beauty and the wonders of celestial vistas?
It doesn't matter, as there can be nothing but gratitude for even a glimpse of what exists for those who can become open to it.
Link to comment
Share on other sites

Каква је овај Рондо ултимативна царина. После паузирања, вратио се са 20 поена и 20 АСИСТЕНЦИЈА, јбт.

Мислим да му је ово 33. узастопна утакмица с двоцифреним бројем асистенција.

Mislim da sam frustriran zbog svega od navedenog, kako si me procitao, ciganmala frojdovac.
Link to comment
Share on other sites

Хаха, предомишљао сам се шта прво да наведем асистенције или поене, како да нагласим и остаде ми иста цифра. :)

Хвала на исправци. :)

Mislim da sam frustriran zbog svega od navedenog, kako si me procitao, ciganmala frojdovac.
Link to comment
Share on other sites

jao kako dobra tekma u Orlandu... J.J. Redick resio bacanjima u poslednjih 30ak sekundi 8/8 sutirao :>

72 kosa dao Hjuston Nju Jorku za poluvreme [roflmao]

dobra tekma i u Bostonu, bar cetvrta cetvrtina, dobili Seltiksi o/

koliko sam mogao da izvalim Kevin je stavio u dzep drugog Kevina, dok se treci Kevin nije video :D

(jeste Durant imao 29 poena, ali sut za 2 9/20 za 3/7, 8/8 bacanja i samo 3 skoka i to u odbrani...)

Rondo opet 6 koseva 16 asistencija :D

Edited by алфа

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Vratio se Love, Pekovic standardno dominira. Wolfsi do playoffa o/ Oni su mi gotivni jer cene Evropske talente. Pekovic, Shvedj, Kirilenko i jos Rubio kad se vrati. Zasluzuju mesto u playoffu. Inace Pekovic je trenutno u top 5 centara u NBA

btw

Edited by moyo

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...