Jump to content

Zeldi tetovaze


Recommended Posts

pa rekao si da bi opet sve prosao, ali sad se kajes?

takodje rekao si da sad nema sloge i drugarstva, ali ipak se posecujete i druzite?

kako ti znas kako sada zive i druzevse deca od 15ak godina?

obrni okreni, cak i kristijan ne voli dizelase. pls, nemojmo velicati ciganiju. bilo je odurno.

ma ovi sto si okacio su fake :) pozeri

Drugar, dobro pogledaj sta sam napisao i cega se kajem molim te....

Pa naravno da sam rekao da nema sloge i drugarstva kada se danas sve zasniva na kompjuteru blejati sam kuci za kompom i druzenje uz skype, msn, fejsbuk i ostale picke materine.. I da naglasim ja sam napravio poredjenje kako je bilo tada a kako je sada sto se tice druzenja, to se ne odnosi na sve nego na odredjenu grupu mladih. Naravno da se posecujemo i tako ce biti zauvek i jako mi je drago da je prijateljstvo opstalo ovoliko dugo. Pa sam Kristijan je furao dizel style, ajde molim te drugar....

Edited by edit_
Link to comment
Share on other sites

fanovi Garavog Sokaka :D

a iskreno, mozda i jesi u pravu da imaju najmanje. bili su autenticne debilcine

nego, meni je oduvek bio odvratan ceo taj njihov fazon nekulture, primitivizma i bahatosti, koji je puno loseg doneli Srbiji

prosto se slazem se Igorom da ih ne treba velicati

većina ih je bila takva - neotesana, ali su svi težili prefinjenijem ponašanju, želeli su da budu kao Kum, dingospo fazon, kao old skul. malo ih se snašlo.

  • Upvote (+1) 1

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

znam ja šta Kristijan priča, samo otkud ti sad oon i koji je kurac on stilski autoritet da priča o zeldijima uopšte?

pa on im je bio uzor .

@astora : ok

većina ih je bila takva - neotesana, ali su svi težili prefinjenijem ponašanju, želeli su da budu kao Kum, dingospo fazon, kao old skul. malo ih se snašlo.

ma brate, ti si kod kojota sad, lepo kazi ako. laku noc i uzivajte

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Uzor mladih su bili Bata Trlaja, Ljuba Zemunac, Divac i na kraju delimicno Kristijan koliko se ja secam :D

Kristijan je bio jedan umno poremeceni covek kojem je bio cilj da kada ne moze nekom da napakosti on sebi napakosti i zbog toga je imao gomiletinu oziljaka po celom telu...

Edited by edit_
Link to comment
Share on other sites

Kristijan je bio jedan umno poremeceni covek kojem je bio cilj da kada ne moze nekom da napakosti on sebi napakosti i zbog toga je imao gomiletinu oziljaka po celom telu...

О чему бре ти причаш више, јеботе?

  • Upvote (+1) 2
  • Downvote (-1) 2
Mislim da sam frustriran zbog svega od navedenog, kako si me procitao, ciganmala frojdovac.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...