Jump to content

Arrow


pirun

Recommended Posts

iskreno i mene je iznenadilo što sam uopšte bio u tom fazonu dok sam gledao i bio sam veoma svestan toga tokom gledanja te epizode. A plus glupa epizoda, a još mi je baš popustila suspenzija neverice kada se ove dve vršljaju po sudnici i ova ništa ne izvaljuje iako se drže ruku pod ruku/telo uz telo 90% vremena. Trebalo mi je malo vremena da savaladam i sa Oliverom to, kontam da će i ovde biti isto tako mada malo teže jer deluje baš nerealnije no inače.

Edited by CheighLee

pljk!

Link to comment
Share on other sites

Nisam gledao od 5. epizode ove sezone, i sada u maratonu sustigao :D Sve je bolje i bolje!

Meni to za masku ide kao fakat, kada je hood ne može se prepoznati i to je to. Ne mislim da je nešto različito bilo i po stripovima u vezi sa tim problemom? Eventualno manje kadrova, i prikazivano samo ono gde je logično da ne može prepoznati... Svakako je to ja mislim onaj deo koji se guta kao što progutaš to što ih upucaju po xy puta po svakoj epizodi i nikom ništa :)

 

Summer Glau boginja.

Ban za SpiRo-a
 

Edited by Komek
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

pa 

 

ja sam nekako skontao da kad je krenula da bude fina i da ispravlja krive drine kroz epizodu da će skiknuti u nekom trenutku, samo nisam očekivao baš u ovoj epizodi da će se to desiti. Pa mi je to ok, doduše da je malo više gritty serija, lepo okine Teu metkom, ne Mojru, pa onda da buduće epizode budu totalna depra, a ovako je nekako očekivano i TV frendli jebiga. I to sa nogom je solidna kocka ali mislim da će već u sledećoj epizodi da trči, skače n shiet. Ovo ostalo je smaranje, mada su uradili jednu stvar koju je trebalo i kako je trebalo, a to je što od starta nisam uspeo da kupim to kako je Slejd odjednom odlepio i postao ultramanijak, prosto mi nije pasovalo i delovao mi je previše lucidno. E sad kad se isto desilo sa ovim Rojem, pa smo malo bolje videli kako to prsnjavanje izgleda, malo mi je poboljšan imidž Slejda i koliko je prsao. Mislim da bi trebalo malo više da se koncentrišu kod njega na to koliko je lud u stvari, interesantiji bi lik bio.

pljk!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ova epizoda je tipican CW-style laying pipe za sledeću sezonu...svaka im čast za nekoliko koreografija i ubacivanje dodatnih flair karaktera i nije lose overall, ali ipak nije najbolji momenat u toku sezone...sto bi finale kao trebalo da bude

Link to comment
Share on other sites

Iskulirali su se da ne ubiju nekoga još, meni su Thea naročito i Roy pomalo izgledali da će da geknu na pola epizode. Onda sam se setio da Roy ne može, tek je dobio masku, bilo bi ultistupid, a Thea isto ne može, tek je majku izgubio.

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...