Jump to content

Arrow


pirun

Recommended Posts

E da, pitanje:

 

Što je Malkom bio na fazon "Oh no!" kad je otkrio ko je Arrow u pretposlednjoj epizodi? U narednoj nešto nema neke "konekcije" sa tim, a delovao mi je skroz iznenađeno, tipa, kao da je sklopio pakt sa Oliverovim ćaletom da Oliver mora biti živ i zdrav zanavijek a ovaj pak to prihvatio kao jednu obavezu prema Kvinovima, ili tako nešto. Naredna epizoda i dešavanja idu bukvalno kao tipični protivnik.

Link to comment
Share on other sites

Moram reći da sam prijatno iznenađen celokupnim utiskom nakon odgledane sezone.

Da, bilo je par baš dno epizoda.

Da, bilo je dečijih bolesti.

Da, gluma ume da bude loša.

Ali, izvukli su se u poslednjih 6-7 epizoda baš onako fino.

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

meni je ona antipatična do jaja, ne bih znao da kažem tačno zašto. U istom mi je košu kao ona Moon Bloodgood samo mlađa verzija koja lošije glumi, iritira me kad je vidim negde, a realno opet ne bih znao da kažem zašto.

 

Gledao sam je The Cape-u poslednji put, bila je... pa iritantna. Mada to nije dobar izraz, više neugodna.

pljk!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

malo mi je bilo smešno kad je ispalio strelu i odbetmenovao u vazduh ali ovo ostalo sve standardno kul. Lepo je što su nekako zaključili prvu sezonu gde god je trebalo i sad idu nove avanture u jeku posledica starih epizoda. Lepo je videti neku seriju koja prosto ide napred, a ne vrti se u krug oko "fazon" zapleta, nekih misterija, under the domeova, revolucija, fastforwarda i ostalih tih džejdžej abramsovanja/lindelofovanja.

pljk!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...