Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

ма има тај семафор, да би се омогућило аутобусима да окрену улево преко три траке да се укључе на аутопут.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Exile's diary:

Entry 245.

Tuesday came today and is still here. I feel weak and exhausted from my fight to make it go away. I don't know if I can keep it up any longer. Time passes but all too slow.

Fare thee well, remember me for good, only.

Entry 246.

Braaaiiiiiiiiiiiiiiiinsssss, braiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiinssssssssssssssssssssssss

imam stalkerku , nisam znao da ovo postoji i u rl, jezivo je

Ja sam jednom zamalo dobio zivu sodu u lice, a i uperivali su pistolj u mene jer sam "silovao" devojku. I tako..... da, scary.

Link to comment
Share on other sites

ok, a jel oko svakog pesackog ogranicenje 30kmh ili samo na nekim tipa oko skola i tako...i kolika je ta "zona" pesackog u kojoj je ogranicenje 30km/h, tipa 30m pre i posle prelaza? moracu da srknem neki pravilnik o saobracaju, sve sam zaboravio:)

da uzas

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

evo bas gledam na onom sajtu, i kapiram da je ovo kljucna recenica koja se primenjuje i van pesackog

vozač je dužan da prilagodi brzinu vozila tako da u svakoj situaciji može bezbedno da zaustavi vozilo ispred pešačkog prelaza i propusti pešaka koji je već stupio ili stupa na pešački prelaz ili pokazuje nameru da će stupiti na pešački prelaz.

btw, duvaj ga igore!

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ljudi jel overio neko ovo http://www.intergalacticdiner.com

Zanima me kakva je hrana? :)

overio ja pre koji dan.

hrana je kul, ali su porcije male. ne znam kakve su L, ali M porciju sam pojeo u par zalogaja.

inače ne jedem mnogo, ali kapiram da bih L pojeo ladno. mada, posle pola sata nisam osetio nikakvu glad i držalo me par sati.

uz burger, ili šta već naručiš, dobiješ i pomfrit, i dva koluta onion ringova.

ringovi su kul, pa možeš opušteno da naručiš i porciju toga. ni pomfrita nema nešto mnogo (recimo malo manje od srenje porcije u meku).

uz to dobiješ i majonez i kečap. deluje ti kao da će biti malo, ali ima sasvim dovoljno.

šejk od čokolade je do jaja.

Link to comment
Share on other sites

Neverovatna stvar se desila pre vise od pola sata.Nebo je bilo tako zuto da je cela oblast oko grada bila zuta.Kao da gledas kroz naocare kroz koje se sve vidi u sepia fazonu.Sve ooje su se,da kazem,izoblicile,odnosno sve su dobile nijansu zute.Ceo grad izasao,gleda i cudi se.

  • Upvote (+1) 1

The rain makes such a lovely sound

To those who're six feet underground

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...