Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Sekiro sto ih nisi isprozivao sa prozora? Sto posto bi se popeli gore da te nadju. Ti samo zakljucas vrata i ako prave neka veca sranja okrenes muriju :tf:

Edited by moyo

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Na poslu... sinoc sabili flajku nekog likera/sokica od jagode... nakon cega sam hrabro stukao po' flase tekile sa mandarinama, posto nisu imali limuna, i onda, posto je nestalo tekile smo presli na vermut. Onda sam igrao zombi survajval do 4 ujutru, da bi me neki lik istetovirao sa dvocevkom. Provalio sam da su mi do jaja sva ta zenska pica i da ne boli glava ujutru. Mislim i da ne smrdim toliko

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Samo da kazem da je ponos sranje i da je Corey sisa sto nije hteo da primi novac od mene da idemo na Brit Floyd! Ispao je pravi Walter White!

to do list:

Glumac palacinka

Brit Floyd

Hrana u Duffu

Skyfall

+

provod tipa Lesko za novu godinu

Edited by nikita_
  • Upvote (+1) 2

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

Leško car, na svaka 3-4 meseca nađe neku "slatku preslatku atletičarku" koju bi ženio i zbog koje bi klečao ako treba.

Ništa, kod sledeće ti želim više sreće! Kod ove si usro realno, propustio si priliku (te 3 sekunde su takođe prilika!) :D

Cekaj, pa nije ni bila neka druga u pitanju? I ranije sam pricao o ovoj, samo tad kad sam pricao, niko nije znao ko je ona, jer je to bilo nekoliko meseci pre OI. :)

@Atelas I ja sam. Vaterpolo golman Partizana, neki mladi lik, mislim da je Stefan nesto. Ali dobro nije da su vencani, da ga znam, pa da je otputovao negde, pa da cu ja sad da iskoristim priliku. :tf:

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Cekaj, pa nije ni bila neka druga u pitanju? I ranije sam pricao o ovoj, samo tad kad sam pricao, niko nije znao ko je ona, jer je to bilo nekoliko meseci pre OI. :)

Brate, bilo je i više njih, kačio si čak i sliku, sećam se plavuše sa kraćom kosom, u trenerci Olimpijskog tima Srbije :) A to sigurno nije ova

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...