Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Ал ми смо екављани.

Не знам, ја увек говорим екавицом и говорим Река па сам контао да је то исправније за ово поднебље.

Ти си ко Слоба у индексовцима лол

''шта радиш?''

''држим... дету''

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

htedoh sada da vam podelim pluseve za combo koji ste napravili

@cetnicke kafane

secam se da je jedan ortak na jednom Grozdjebalu(tako se zove vrsacki vasar) pijan maznuo negde poster Radovana Karadzica kada je zablejao sa drugaricom i tim nekim njenim drugaricama Hrvaticama i isao okolo i trolovao ih sa ARHG ARGH ADZADZADAZA SRBIJA. posle je ona morala da im objasni da se samo zajebava

Link to comment
Share on other sites

u rijeku :)

A da ga jebem sad, šta da radim :D

Nego, jel još možeš da mi daš svičer? :)

Edited by Савовски

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

samo da javim da torba koju sam izgubio sa svim dokumentima prosle nedelje mi je danas vratila neka zena koja me je pronasla sama ... ja sam bio 90% siguran da mi je ispala iz auta kada je mama izlazila oko beogradjanke a zena koja me je nasla mi je rekla da ona radi u pekari inace negde kod kalenic pijace i da je neko nasao na ulici i ostavio tu jer je bila u okolini

kljucevi od kuce, licna karta, vozacka dozvola i saobracajna. sve je tu sem zdravstvene knjizice i para

zenu sam castio naravno i zahvalio joj se 25 puta sto nije i ona samo bacila u neku kantu..

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

A da ga jebem sad, šta da radim :D

Nego, jel još možeš da mi daš svičer? :)

apsolutno, ali samo da ih matori vrsti sa plca, tj sledeci vikend. matori je na plac preneo jebenu santa moniku

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

ove nase hipsterke bi mogle da nauce stvar-dve o oblacenju, ponasanju i generalnom stavu od libanskih hipsterki

volem sve zene ovde.

prodo veru za veceru :tf:

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

apsolutno, ali samo da ih matori vrsti sa plca, tj sledeci vikend. matori je na plac preneo jebenu santa moniku

Odlično, hvala puno! :)

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

mislim da je libanskim truperima pun kurac libanskih hipsterki i da bi podjednako oduševljeni bili srpskim hipsterkama

rekavši to, znao sam jednu libanku i mnogo je kul, tako da go forth and pwn some more

Link to comment
Share on other sites

ali ako uspe da se zaposli kao nastavnik/profesor u nekoj skoli ima jako da ga zabole

dobra plata, jako puno neradnih dana u toku godine, sprcavanje pijanih klinki na eskurzijama...

dude srsly

srsly

  • Upvote (+1) 1

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

plata 25-30k hiljada?

ujna je radila u osnovnoj, pa presla u srednju, znam da joj je plata bila 35k dinara (barem do pre godinu dana), profesorka srpskog.

edit: nisam siguran, ali se secam da je neko spominjao i magicnu cifru od 40 hiljada. moguce da gresim.

Edited by digrejzö
Link to comment
Share on other sites

u srednjim i osnovnim skolama su plate 25-30k. ovde ocigledno da jedni misle na fakultete a drugi na vrtice a da malo ko zna sta prica :D

Lul, odakle ti da dezinformacija? Profesor/nastavnik sa punim radnim fondom (što mu dodje 6 školskih časova dnevno, jer se u radni fond računa i ''4 sata utrošena na pripremu nastave'' yaoming.jpg ) ima platu od ~45 hiljada.

U svakom slučaju kreće se od 35 hiljada do 45 hiljada (što je pun fond nastave),a može da ide i preko ukoliko držiš više od predvidjenih 30 časova nedeljno.

Edited by Савовски

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...