Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

И мени је јако чудно да неко разматра да стави то чудо у собу где спава, помислио сам да може игнорисати тај звук, или никада није блејао у близини таквог апарата док ради. Не само што трипује звук, већ и ситан бјесак који настане када спржи комањероса.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Raid sa peskom radi 10 dana neprekidno i nema ujeda, nema komaraca u prostoriji, tacka. Koristio sam ih u crnjoj gori gde grizu i obicini i tigrasti i papadaći, bezbedan je za decu, za kućne ljubimce nisam siguran [:)]

Inače te lampe se čuju zavisno od veličine žrtve, komarac je kul, cap, kad uleti tvrdokrilac ili veći leptir zna da štrecne :)

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

Raid sa peskom radi 10 dana neprekidno i nema ujeda, nema komaraca u prostoriji, tacka. Koristio sam ih u crnjoj gori gde grizu i obicini i tigrasti i papadaći, bezbedan je za decu, za kućne ljubimce nisam siguran [:)]

Inače te lampe se čuju zavisno od veličine žrtve, komarac je kul, cap, kad uleti tvrdokrilac ili veći leptir zna da štrecne :)

Однос ти је добар, али левел не:)

Комарац је приметан кад улети, оно, нема шансе да га искулираш, тј. да трипујеш да није убило ниједног комарца док си био у соби, а оно убило три, јок, знаћеш за сва три и те како:)

А брате, кад убије великог лептира или тврдокрилца, у фазону си ЕВО ОПЕТ БАЦАЈУ ГРАФИТ НА ТРАФО, а не ''зна да штрецне'':)

  • Upvote (+1) 1

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Однос ти је добар, али левел не:)

Комарац је приметан кад улети, оно, нема шансе да га искулираш, тј. да трипујеш да није убило ниједног комарца док си био у соби, а оно убило три, јок, знаћеш за сва три и те како:)

А брате, кад убије великог лептира или тврдокрилца, у фазону си ЕВО ОПЕТ БАЦАЈУ ГРАФИТ НА ТРАФО, а не ''зна да штрецне'':)

Pa dobro kapiram da je u zatvorenom potpuno druga priča a i ja sam blejao pored te lampe na moru, u vukojebini, gde je background noise konstantna gungula zrikavaca, cvrčaka, cikada i talasa tako da smrt jednog komaraca koji shortuje žice na lampi teško da može da privuče pažnju :) Dodatni rad je što svi skočali primerci u roku od par minuta bivaju odneti od strane lokalne mravlje kolonije što celi što u delovima, ide mrav car i nosi batak od skakavca veći od njega 20 puta, i mnogo mu je dobro :)

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

koje sranje, lepo ustanem pozitivan i sve kul, pozove me mamuran drugar da mi prica kako se sinoc prebio sa ostalim drugarima i kako su se do jaja zajebavali. a onda mu u jednom trenutku dodje riba i pita me "eeej, sta radis? sta ima?"

a ja ucim jebenu arhivistiku. jebote, arhivistika. :fp:

sranje je sto sam na drugom spratu, inace bih se samoubio. ovako cu samo dobro da se sjebem =C

fml

Link to comment
Share on other sites

pokrijete se, izbacite jednu (levu) ruku kroz pokrivac, ovi se najedu, ceskas ruku i vozi :)

Ili spavas u sobi sa klincem, utoplis ga, on se lepo oznoji, legnes, komarci kidisu na mladu i svjeziju krv, problem?

  • Upvote (+1) 1

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Pa dobro kapiram da je u zatvorenom potpuno druga priča a i ja sam blejao pored te lampe na moru, u vukojebini, gde je background noise konstantna gungula zrikavaca, cvrčaka, cikada i talasa tako da smrt jednog komaraca koji shortuje žice na lampi teško da može da privuče pažnju :) Dodatni rad je što svi skočali primerci u roku od par minuta bivaju odneti od strane lokalne mravlje kolonije što celi što u delovima, ide mrav car i nosi batak od skakavca veći od njega 20 puta, i mnogo mu je dobro :)

Е па добро, кад је ''активно гледање'' у питању, онда капирам да је до јаја, гледаш бубе како се прже и друге бубе како их носе, оно, мали истраживач у теби је одушевљен:)

Ко што је Калгон до јаја, осим кад се искења [:D]

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Da ne poverujes...Sinoc mi kuja pojela patiku...danas idem sa zenom u setnju,navrat ona u Raiffeisen Banku ja sa sinom cekao napolju da se ne guzvam bez potrebe unutra i kaze mi sin da mi leti osa oko bulje...Zazvoni mi fon i u toku jebenog razgovora osa me ujede za tuki KEVE MI MOJE..Znaci raspadam se od bolova,odem u Dom Zdravlja u Hitnu Sluzbu i oni mi daju neku injekciju protiv bolova i sada drzim gomiletinu leda na vicgla...Ma nedelja mi nije mogla gore poceti... Sad cu kurac da obavljam bracnu obavezu 3 dana..

EDIT :BIo sam u sorcu i pojma nemam kako je uspela da me nabode sa zaokom kroz sorc..

Edited by Astora
Link to comment
Share on other sites

svasta majka radja

http://oglasi-mali.com/oglas_13244_masazaNOVISAD.htm

inb4: ne znam nisam bio :)

  • Downvote (-1) 11

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Da ne poverujes...Sinoc mi kuja pojela patiku...danas idem sa zenom u setnju,navrat ona u Raiffeisen Banku ja sa sinom cekao napolju da se ne guzvam bez potrebe unutra i kaze mi sin da mi leti osa oko bulje...Zazvoni mi fon i u toku jebenog razgovora osa me ujede za tuki KEVE MI MOJE..Znaci raspadam se od bolova,odem u Dom Zdravlja u Hitnu Sluzbu i oni mi daju neku injekciju protiv bolova i sada drzim gomiletinu leda na vicgla...Ma nedelja mi nije mogla gore poceti... Sad cu kurac da obavljam bracnu obavezu 3 dana..

EDIT :BIo sam u sorcu i pojma nemam kako je uspela da me nabode sa zaokom kroz sorc..

SSI!!1!!

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Udomio sam stene malopre koje sam nasao dok sam setao svoje pse....Otislo je kod komsije 3 kuce od mene..Mislim da bolje vlasnike nisam mogao naci a i malo mi je zao sto sam morao da ga udomim ali jedva postizem sa ovim mojima jos ovo bi bio preveliki zalogaj za mene =//

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...