Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Чабке што ме искулира : ) или си заборавио да ми одговориш.

Zato što sam mislio da je više zajebancija, nego ozbiljno pitanje :)

Шта кажу уџбеници данас, зашто су се прерушили у индијанце? Или можда тај податак више и не спомињу, последње лажи на које сам наишао је да су их само пар били прерушени, или да су сви и да је то урађено из зајебанције. :fp:

Iskreno ne znam zašto su bili prerušeni u Indijance, da li da zavaraju trg ili nešto treće, nije mi jasno. Vanevropsku istoriju učimo mnogo površnije nego evropsku koju izučavamo u detalje, a o nacionaloj i da ne govorim. Mada opštu istoriju 18. i 19. veka krećem da spremam ovih dana, pa ako naletim na neke teorije o tome javiću ti :) To je jedan od najobimnijih predmeta, ali se ipak mnogo više fokusira na Evropu, nego na ostatak sveta.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

e, i da dodam da nas je neko gadno zajebo kad je delio jugoslaviju na republike, dubrovnik i kanjon neretve su jebeno prelepi :/

često u prelepim krajevima žive debilni narodi, to je slučaj sa celom evropom. pogledaj norveške fjordove, švajcarsku, francusku... italija jedini izuzetak!

edit: zaboravio sam pola rečenice :D

Link to comment
Share on other sites

Да, али ти емотивни, сексуални и обични ретарди ТЕБИ јебу кеву, то оћу да кажем:) И то се одражава на ликове и онда и они постају ретарди и на крају нико није хепи јер сви иду около и трипују се што им је лоше кад су ''постали онакви какви треба да буду''. Али у свему томе, лик остане без курца, а риба не остане без пичке, напротив:) Зато кажем да није мизогино. Мада могу да се сложим са тобом да је мизогино у неком тамо најнајнајфундаменталнијем левелу, тј. да је жена оно што није и да је то лоше по њу - па онда рецимо да је то мизогину. Али овако нароцки, не да није мизогино него брате:)

И онда долазиш до стања ствари да ликови којима је већ ампутирано једно јаје размишљају на начин типа ''ладно сам хтео да јебем рибу коју не познајем само зато што добро изгледа који сам ја шовиниста'' док им полако отпада и друго јаје. А не пада им на памет да се можда запитају није ли то јебање двосмерна улица и једна суперлепа ствар, јелте, него лепо узми нож и кастрирај своје нормалне пориве. Не знам, мени је тај лик много више најебо јер је најебо исто колико и та риба (прсо у главу), али је најебо и још плус пет пута толико јер му је отпао курац. И још се извињава што га је некад имао.

Тако да ајде, даћу ти да је мизогино рецимо у оном смислу у ком је геј лоби гејогин:) А знамо да само неки Јунг и Ниче од геја неће подржати тај лоби и да ће се драти ''мајку му људи, па не треба ми да усвајамо децу, ако дете нема маму и тату, неће се правилно развити психолошки''. Остали ће да се увате у коло и да вичу ''да! наравно да треба да усвојимо децу, шта смо ми, нижа бића!'', обливијус за то да ће и они најебати јер ће и њихово дете бити истриповано итд итд.

Зато кажем, овако нароцки, директно и ако гледамо искуство неке јединке, не мош то трпат у мизогино. А и овако је мизогино исто колико је и мизо...мушкно?:) јер опет, колико год то био даунфол жена, везано је за даунфол тебе, који је грђи и директнији, поготово кад те довати ''третирај ме исто ко и мушкарца, ал немој ако ми то не одговара''. Таква риба је можда ретард, али погађај двапут коме је ту лошије:)

Ajd nekad ćemo, moram doma, u suštini si u pravu, ja sam malo natezao diskusije radi al nema vremena da stignemo bilo gde, veća je to dubioza od x vs y. Ni ta samokastracija nije nova stvar i kapiram da smo oguglali jer se na "...koji sam ja grešnik" već samokastriramo neko duže vreme [;)]

I kaže se mizandrija, i na to smo oguglali, i had to look it up [:D]

Edited by Shekk

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

Fotografija dana na sajtu nacionalne geografije http://www.nationalgeographic.com/

house-river-serbia_57361_990x742.jpg

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

ja samo da se javim da sam se vratio sa glavom na ramenima, neizgrebanih kola i nepromenjene vere sa obilaska mrskih nam tudjinaca (Dubrovnik, Mostar, Sarajevo)

poz i bok svima

e, i da dodam da nas je neko gadno zajebo kad je delio jugoslaviju na republike, dubrovnik i kanjon neretve su jebeno prelepi :/

kasaba Mostara je meni lepsa od Bascarsije, ako ti treba nesto vezano za Mostar cimaj, odatle sam!

sto se tice problema sa Bg tablama, u Mostaru mozes da ih imas na Hrvatskoj strani, nije bas opustena situacija odma ja da ti kazem, tako da mojne da se busas puno! :D

mada se na kraju svodi na to da budala ima svuda, ali moram da napomenem da ih tamo ima vise nego ovde i ekstremniji su

poz

alfy zašto slušaš pesme koje slušaju moje drugarice?

zato sto mi je na kozi Balkan istetoviran \o/

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

jel na terasi čuvaš tu kozu i zašto si je tetovirao? HAE

Глупсону, мислио је на кожу! Видиш да пише ћелавом латиницом. Моћ закључивања ти није јача страна, а?

"Odvajali se mi ili ne, mi smo vec odvojeni!" - Dj. Balasevic

Link to comment
Share on other sites

gde gari izbacuje smece

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...