Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

@Duki

:tf:

Nije seks roba nego usluga, Drale nek ti objasni ekonomske razlike :tf:

Kako nije mizogino ispirati devojčicama mozak i uslovljavati im samopoštovanje nedavanjem pičke? To je najstariji slučaj veštački kreirane nestašice nematerijalnih dobara :tf:

Јесте, ај обрни још пет пута!

Ју ар твистинг енд ај вил нот хев ит!

Постаос си жртва геј-феминистичко-ротшилдске масонерије, пустићу бросузу за тебе!

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Bat for di sejk of argjument! :tf:

Постаос си жртва геј-феминистичко-ротшилдске масонерије, пустићу бросузу за тебе!

To je gnusna laž, podmetačina i diskvalifikacija sagovornika umesto argumenta! Ko si ti i šta su uradio sa Dukijem?! :tf:

Edited by Shekk

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

Није истина, ја сам прво закорачио из дискусије, па тек онда констатовао квотовано и пустио бросузу! То је сасвим у складу са дукијанством!

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Е сад, оно што треба да се уради је да се тај резон остави за ортаке и онда ако си Чабке, караш ту рибу зато што је симпатична и буде вам обома лепо, а не пропустиш да је караш зато што не зна за бостонске чајанке...

Sve si ti lepo rekao Dule, ne marim ja puno što ribe generalno nemaju pojma o mnogim stvarima, samo što sam se eto tako majndsetovao kad sam joj prišao, jer mi je prvi utisak bio ''jao vidi gotivne i slatke ribe'' , a ne ''uff, što bi jebo ovu večeras'' pa mi je tako neka banalna stvar došla ko da su me polili čašom ledene vode dok spavam. Ne znam kako najbolje da ti objasnim, jer to je onaj osećaj razočarenja koji ti se stvori u deliću sekunde i totalno te spusti, kapiraš na kakav razvoj dogadjaja mislim.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Očekujem obrazloženje konstatacije, izvinjenje zbog uvrede ili odgovor na pitanja - mač ili pištolj, gde i kada!

Па није ли образложење констатације у констатацији:)

Ако мене питаш, цела та прича, у било ком контексту, може само да значи да су ликови најебали и да им је одсечен курац, како онај у глави, тако и онај међу ногама, а то не може да ми буде мизогино никако, већ само обрнуто. Терминатор два рајз оф д жене, вероватно зато што су оне најебали претходних пар иљада година. Што не значи да треба сад да навијам да буде обрнуто, јелте:) А ти уместо да ламентираш што је мушкарац дваес првог века Бекам, а не Џејмс Бонд, ти удри о мизогинији, па како да не пустим бросузу!

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Добро, сад си ме збунио скроз, мишн комплит!:)

jer mi je prvi utisak bio ''jao vidi gotivne i slatke ribe'' , a ne ''uff, što bi jebo ovu večeras''

Па ја и причам за ''јао готивне и слатке рибе'', ваљда се подразумева да би јебо Станију која не зна сва слова вероватно.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Ако мене питаш, цела та прича, у било ком контексту, може само да значи да су ликови најебали и да им је одсечен курац, како онај у глави, тако и онај међу ногама, а то не може да ми буде мизогино никако, већ само обрнуто. Терминатор два рајз оф д жене, вероватно зато што су оне најебали претходних пар иљада година. Што не значи да треба сад да навијам да буде обрнуто, јелте:) А ти уместо да ламентираш што је мушкарац дваес првог века Бекам, а не Џејмс Бонд, ти удри о мизогинији, па како да не пустим брофист!

Jebiga ja nisam čuo celu priču ja sam samo za potpuno ukidanje društvene validacije žena kroz nepojebljivost [:D] Neko bi rekao da sam ja mizogin :tf:

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

А, па сви смо за то (заједно са женама које неким чудом нису уваћене у снежанадакић машинерију - зовимо је тако, лупио сам)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

ja samo da se javim da sam se vratio sa glavom na ramenima, neizgrebanih kola i nepromenjene vere sa obilaska mrskih nam tudjinaca (Dubrovnik, Mostar, Sarajevo)

poz i bok svima

e, i da dodam da nas je neko gadno zajebo kad je delio jugoslaviju na republike, dubrovnik i kanjon neretve su jebeno prelepi :/

Link to comment
Share on other sites

nielson.gif

trupsi, kakve su cene u dubrovniku?

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Ja mislim da je kreki pokušao biti sarkastičan, bar se nadam.

А, па сви смо за то (заједно са женама које неким чудом нису уваћене у снежанадакић машинерију - зовимо је тако, лупио сам)

Pa ja nešto kontam da je i ta mašinerija u stvari mizogina jer proizvodi emotivne, seksualne a i "obične" retarde od žena, ne verujem u slučajnost toliku.

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

Ne, dosao sam kod drugara koji zivi prekoputa mene, kaze sisao malopre i rece mi da je to bilo. Sto je najgore, jedna od kola su od starijeg muda iz kraja, ja mislim da se taj nece lepo provesti ako ga ovaj uhvati.

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

Да, али ти емотивни, сексуални и обични ретарди ТЕБИ јебу кеву, то оћу да кажем:) И то се одражава на ликове и онда и они постају ретарди и на крају нико није хепи јер сви иду около и трипују се што им је лоше кад су ''постали онакви какви треба да буду''. Али у свему томе, лик остане без курца, а риба не остане без пичке, напротив:) Зато кажем да није мизогино. Мада могу да се сложим са тобом да је мизогино у неком тамо најнајнајфундаменталнијем левелу, тј. да је жена оно што није и да је то лоше по њу - па онда рецимо да је то мизогину. Али овако нароцки, не да није мизогино него брате:)

И онда долазиш до стања ствари да ликови којима је већ ампутирано једно јаје размишљају на начин типа ''ладно сам хтео да јебем рибу коју не познајем само зато што добро изгледа који сам ја шовиниста'' док им полако отпада и друго јаје. А не пада им на памет да се можда запитају није ли то јебање двосмерна улица и једна суперлепа ствар, јелте, него лепо узми нож и кастрирај своје нормалне пориве. Не знам, мени је тај лик много више најебо јер је најебо исто колико и та риба (прсо у главу), али је најебо и још плус пет пута толико јер му је отпао курац. И још се извињава што га је некад имао.

Тако да ајде, даћу ти да је мизогино рецимо у оном смислу у ком је геј лоби гејогин:) А знамо да само неки Јунг и Ниче од геја неће подржати тај лоби и да ће се драти ''мајку му људи, па не треба ми да усвајамо децу, ако дете нема маму и тату, неће се правилно развити психолошки''. Остали ће да се увате у коло и да вичу ''да! наравно да треба да усвојимо децу, шта смо ми, нижа бића!'', обливијус за то да ће и они најебати јер ће и њихово дете бити истриповано итд итд.

Зато кажем, овако нароцки, директно и ако гледамо искуство неке јединке, не мош то трпат у мизогино. А и овако је мизогино исто колико је и мизо...мушкно?:) јер опет, колико год то био даунфол жена, везано је за даунфол тебе, који је грђи и директнији, поготово кад те довати ''третирај ме исто ко и мушкарца, ал немој ако ми то не одговара''. Таква риба је можда ретард, али погађај двапут коме је ту лошије:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...