Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

za koji minut; faktor vremena jer je usmeni i malo ih polaze, faktor mogucih tehnickih problema, itd.

btw, bubica je previse pro, vec vidim sebe kako opravdavam koriscenje iste na random ispitu samom sebi najretardiranijim razlozima :]

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

dobar :D

mada nisam mislio na oet u onom postu...

a i sto se tice integraljenja preko bubice, uradio sam drugaru jedan od tezih integrala iz matematike, ceo zadatak, wolfram alpha ---> vise smsova, proslo :)

SVE JE MOGUCE KADA CVRSTO VERUJES U TO

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

"integraliti" se kaže "integrate" btw. Ali sam siguran da je Dule to znao nego nas troluje!

Па да, само сам истоково са српског на енглески:) Исто важи и за акрос д баг!

Ево, сад сам Трупси са занимљивих слика, ''није није знам ја да пишем англикански'' [:D]

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

loše si istokovao :P Istokovanje po kanonu podrazumeva prevođenje svake reči zasebno bukvalnim prevodom. Integraliti -> integrate, preko -> across -> bubice -> bug ! :)

Али ја сам отишао још даље у истоковању, у томе је фора:) Па нисам превео ''интегралити'', него сам превео узео интеграл као именицу, па сам онда источки направио кастом глагол ''to integral'' :)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Ma stvar je maaaalkice dublja.

Sa profama i strucnjacima s faksa radim vec 2 godine skoro na projektu energetske efikasnosti. To je ovo po cemu se trubi po vestima u poslednje vreme... energetski pasosi, licence za energetsku efikasnost itd. Mi radimo na istrazivackom projektu koji je uvod za sve to. Uglavnom, pare su jako dobre, a profesorka je caletova ortakinja, rade zajedno vec 20 godina u struci, i za te pare koje dobijam od tog posla... cinim joj uslugu u principu (posto mi je ona i nabacila posao), tako da nije frka bas tolika... ali ono, ne radi mi se preterano :)

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...