Jump to content

MAJICE - 2012.


Recommended Posts

ja cu samo reci da rur diskriminise mlade mrsave pancevce,podvaljivali su mi L iako je Ivan usao u isti!Sramota!A M bio samo samo rejv i ruromobil,nisam mogao da uzmem mozaik ni deal with it :c

Ali barem sam video Boleta,pa sam o njemu razmisljao do kraja dana!

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

@Velicine

Majice u sustini nisu nista posebno vece, imam trip da su majice samo produzene, tako da sam ja sve 3 poslao na skracivanje...ovako mi skroz odgovaraju, samo su, kao sto rekoh, dugacke

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

zvao sam call centar post ekspresa, tamo mi se javila operaterka koja je broj moje pošiljke ukucala u onaj u trackandtrace, rekla mi da ne zna koja je to pošta i uputila me na službu za reklamacije gde se niko ne javlja.

posle sam svratio do moje pošte i odatle me uputili na poštu na limanu, i tamo sam ih pronašao ! \o/

majice su kul, sviđa mi se što su duže, jedino je ssi malo kraća, ali i to je kul. deluje mi kao najbolji kvalitet do sada. i nisu uske oko vrata što je ogroman plus.

samo što nisam dobio ruromobil maju. :/

Link to comment
Share on other sites

zvao sam call centar post ekspresa, tamo mi se javila operaterka koja je broj moje pošiljke ukucala u onaj u trackandtrace, rekla mi da ne zna koja je to pošta i uputila me na službu za reklamacije gde se niko ne javlja.

posle sam svratio do moje pošte i odatle me uputili na poštu na limanu, i tamo sam ih pronašao ! \o/

majice su kul, sviđa mi se što su duže, jedino je ssi malo kraća, ali i to je kul. deluje mi kao najbolji kvalitet do sada. i nisu uske oko vrata što je ogroman plus.

samo što nisam dobio ruromobil maju. :/

S obzirom na nasu drzavu mozda ta majca (paket) jos nije ni krenuo iz BG-a ili je vozac PostExpressa napokon nasao finu majcu svog broja... xD

Link to comment
Share on other sites

stigle su majice cisot da javim!!

samo se meni kroj ne svidja :l tj za mene je mozda previse slim, preko ramena je uzano, rukavi preuski i kraci a jos i nemam nabildovane ruke jbg

stampa deluje odlicno sa druge strane... verujem da ce se malo rasiriti, tj vise nego sto ce se skupiti posle pranja :D

e da i materijal deluje odlicno tj prijatno

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...