Jump to content

zanimljive slike


Guest

Recommended Posts

mi smo imali i taj fliper

i onaj fudbal sa igračima na federe o/

Брате, ја сам имао БАСКЕТ са играчима на федере:) Очигледно нико то није бета тестирао пре него што су пустили у продају, пошто оно, после пет сати пикања, даш два коша:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Е сад, замислите то, само што су уместо голова кошеви, рецимо на висини пречке, а ширине мање од тог кратера у коме је играч:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

ма како сам куцао једним мамојебеним играчем, мало се био покривила опруга, и правилним напињањем сашивао сам у рашље без грешке. тај ми је био страх и трепет. Вунизол је имао једног другог играча, иста прича - у 90% случајева чист гол, само је било зајебано добацити до њега, дешавало се да му "отмем" лопту. какво уживање. играли смо малом металном куглом, имала је тежину - како је само шила, брате мили... колика смо преподнева оставили на турнирима... ех...

а кошарка је била цео терен, на фазон овог Црњиног, само све фул, 10 позиција, по 5 дугмића и удри. било је зајебано убацити.

а флипер... донео нам стриц из Швице за Новака. е то смо играли док га нисмо растурили. био је профи, електрични, сав у фулу. сећам се да се касније, после ваљаног рабљења, кугла више није одбијала већ се везивала под напоном, па смо онда гађали онај одбојник који је највише пропао, јер истилтује типа 1000 поена док се не одвоји кугла. :)))))))

Edited by Debeli

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

а имали смо и ону водену кошарку, на фазон мини игрице, као тетрис (само већи - као таблет данас рецимо), на два дугмета си пумпао воду под притиском да лопта мимо препрека улети у кош. сећате се тога?

едит:

ево улете Менџи кобасица [jupi]

то је то, само је било малко веће.

Edited by Debeli

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...