Jump to content

zanimljive slike


Guest

Recommended Posts

Не верујем да је ОТАЦ ретардињо, колико покушава да буде како би се уклопио. Или је онај ко му је представљао РУР пренео погрешан утисак, или га је сам направио. Требао је Секиру да узме за учитеља.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

nećeš me na kvarnjaka naterati da instaliram silverlight, jebo te mikrosoft :*

šalu na stranu, je l ima to uopšte za osx?

e nisam ni izvalio da je silverlight :( smor ...

ali da, za osx postoji official verzija (pretpostavljam da radi pristojno), jedino za linux nema, tu je community izbacio nesto bazirano na Mono-u, ali dosta bagovito radi.

Link to comment
Share on other sites

Не верујем да је ОТАЦ ретардињо, колико покушава да буде како би се уклопио. Или је онај ко му је представљао РУР пренео погрешан утисак, или га је сам направио. Требао је Секиру да узме за учитеља.

Ako se ponasas kao idiot namerno i bez mere - to je gore nego ako si takav prirodno.

Link to comment
Share on other sites

zar nema taj osx nesto tipa click na app store otkucas "silverlight" i kliknes ok? :)

ima ako hoćeš da instaliraš nešto. ja sam u fazonu da neću ni flash ni silverlight instalirane, verovatno sam istripovao, al šta ćeš :)

Link to comment
Share on other sites

Не верујем да је ОТАЦ ретардињо, колико покушава да буде како би се уклопио. Или је онај ко му је представљао РУР пренео погрешан утисак, или га је сам направио. Требао је Секиру да узме за учитеља.

Ја оним нисам мислио да ли Отац зна да веже пертле у стварном животу, нити ме то интересује. Причам о битисању на форуму. Психоанализу чувам за неке битније ствари.

Није сам направио погрешан утисак, погледај око себе.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Да, да, сад је окачено на ''причајте'':)

Вратио сам сличном мером, само што сам ја окачио професионалце:)))

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

@Дуки

Видим видим, чак сам се окрзнуо о то благо и скоро неприметно, али сам едитовао пре слања, било је оно, чему, зашто, ватева : )

Свакако да је због тога и ово друго веома реално, али сам мислио да је погрешнио код мере свог понашања, а ту је и фактор новог колачића.

Што се тиче овог рл-форум, истриповао сам, пошто знам да не гледаш учеснике форума само као пикселе.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Па не гледам их, у смислу да нећу неком да псујем матер осим ако то не бих радио и у рлу. И нећу неког да повређујем ако не мислим да бих био спреман на то и у рлу. Али са ове стране о којој причамо, ја са тим људима комуницирам само преко форума и ако их не упознам уживо, само та презентација ми је битна. Тако да ме не интересује да ли Отац има петоро усвојене деце и диплому из емпатије:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...