Jump to content

zanimljive slike


Guest

Recommended Posts

Provalili smo to jos pre neku godinu, nego nas jednostavno bole kurac.

kad te prestane boleti kurac, znaci da je fino.

ne valja kad boli. nemosh spavati, a i devojka/zena ne mozhe dobiti sta joj sleduje,

  • Downvote (-1) 1

sida sida e pa sta je, ako je sida nije rak

Link to comment
Share on other sites

nabijem na kurac onoga ko mi je dao minus. toliko

evo ja cu ti dati plus..i ovako retko to dajem... bio sam davno na jednom forumu gde su minus i plus postali bogotac, i sve se promenilo ;(

oh, ipak sam dao izgleda nekom... nije proslo 24h

You have reached your quota of positive votes for the day

Edited by OTAC

sida sida e pa sta je, ako je sida nije rak

Link to comment
Share on other sites

kolicina retardiranih fora i slika prelazi u retardiranu zonu

Минус на ову поруку је класичан доказ да не треба сви да имају право да дају минусе.

Mislim da sam frustriran zbog svega od navedenog, kako si me procitao, ciganmala frojdovac.
Link to comment
Share on other sites

^ tako se zavrsilo na tom forumu gde sam bio... na kraju su svi lupali minuse svima i to je to... jbg.

kad to POSTANE BITNO ko je dao minus, ko plus, tj kad pocne da te bude briga oko toga, eh.... ne valja.

sida sida e pa sta je, ako je sida nije rak

Link to comment
Share on other sites

^ tako se zavrsilo na tom forumu gde sam bio... na kraju su svi lupali minuse svima i to je to... jbg.

kad to POSTANE BITNO ko je dao minus, ko plus, tj kad pocne da te bude briga oko toga, eh.... ne valja.

Овде се не види ко је дао минус, ко плус. Ово је глупо, јер људи из фруста дају минусе, а мислим да их не треба ни скроз укинути, јер неке поруке просто вапе за минусима. Старом систему ништа није фалило.

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 4
Mislim da sam frustriran zbog svega od navedenog, kako si me procitao, ciganmala frojdovac.
Link to comment
Share on other sites

Ne razumem čemu taj gif, lepo je objasnio.

Ima mnogo retardiranih postova na koje i treba davati minus, ali sa druge strane postalo je nebitno šta si ti napisao, ako te ljudi smatraju retardom davaće ti minuse na svaki post ma kakav god on bio.

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...