Jump to content

Problem sa kompom


Dule_smor

Recommended Posts

ne pratis fabulu, formatirao sam hard i reinstalirao win, ne pomaze

btw, novi momenti, kad otvorim klip na youtubu izbaci neki unresponsive script i zabode...ali ne sve klipove, samo poneke...novi win, novi ff, novi flash, novi drajveri

probacu da stavim onu 7600 graficku umesto ove 6600, mozda ona nesto smara

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

To sa unresponsive script je pochelo i meni danas da se javlja posle updatea FFa. Guglao sam neshto kratko, al' nisam nashao reshenje koje radi posao. Neko uspeo da reshi?

EDIT

Skontah shta je. Pri updateu FFa automatski prebacuje na HTML5 verziju na Youtubeu. Desni klik na clip>about HTML5>leave HTML5 trial.

Edited by jasamnepismen

.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

UVEK TU!

elem, ako ste mislili da sam uzeo nov komp i da vas necu vise smarati prevarili ste se!

primetio sam da u nedelju dana koriscenja chroma nijednom mi se nije desilo da se zamrzne komp kad pustam nesto na youtubu, dok se sa ff-om to pocelo da desava vec posle par dana...i druga stvar, desava se nekad da je jedan zvucnik iskljuci, ili da se nacisto izgubi zvuk...ovo prvo se resi samo sto iskljucim i ukljucim zvucnike, a za ovo drugo moram da restartujem komp...dal je do samih zvucnika ili nesto drugo, nemam pojma...i tako, nikad mi nije dosadno sa mojim kompom:D

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...