Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

ladno sam sve ove godine ziveo u uverenju da klima uvlaci vazduh spolja, a ona zapravo vrti vazduh iz prostorije..

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

ladno sam sve ove godine ziveo u uverenju da klima uvlaci vazduh spolja, a ona zapravo vrti vazduh iz prostorije..

Jer je logicnije da spusta temeperaturu vazduha sa 50 na 20, nego sa 25 na 20!

"Odvajali se mi ili ne, mi smo vec odvojeni!" - Dj. Balasevic

Link to comment
Share on other sites

mislim da je to glupost. bolje je samo da ne jedes par sati pred spavanje.

ne znam sta ti znaci da ne jedes posle 8, a legnes da spavas u 2.

Edited by Diego

I see by your outfit, that you are a cowboy.

Link to comment
Share on other sites

Има ту логике, али овако се ограничим да некад и прескочим вечеру, јер обично касно ручавам, па забрана једења после 8, ми дође понекад као и забрана вечере, што му, јелте, дође као добра ствар за губљење ових 10кг којих сам набацио у последња 2 месеца

Иване јел може неко појашњење тог intermittent fasting-а, нешто гуглам ал не могу да пронађем ништа конкретно. Капирам да имаш неке периоде кад једеш а кад не, или нешто тако

Edited by strokan
Link to comment
Share on other sites

Па сви кажу да је то здраво, и да тако мош да смршаш који килограм, па реко ајд да пробам. Други дан и већ умирем

jao ovo kad cujem slosi mi se, s koliko sam samo riba imao ovu raspravu

to je najveca budalastina ikad izmisljena

jedini razlog zasto ne treba da jedes kasno je da bi se lepo naspavao, i to je ono, pola sata pred spavanje

ako ides na spavanje u ponoc, najzdravija stvar koju mozes da uradis je da u 21.30 - 22.00 pojedes konzervu tune (bez masti), ili peceni pileci file.

cak ces se pre ugojiti ako ne jedes redovno, zato sto ti se usporava metabolizam i organizam umesto da trosi kalorije i hranljive materije iz hrane, ih skladisti, jer ko zna kad ce sledeci put dobiti sledeci obrok

jedi pet puta dnevno i *obavezno veceraj*

a buraz ako hoces da smrsas, svaki dan rekreacija, ujutro, kad ustanes voce, ili sok od svezeg voca, 2-3 sata posle budjenja jedes musli , ili neki oblik integralne zitarice, sledeci obrok ti je salatica od svezeg povrca, u vreme rucka lepo rucas kaloricnije povrce i zeru mesa (ne preteruj sa uljem i nemoj nista da przis), posle toga grickas orahe i bademe i za veceru krkas meso - pilece belo, tunjevinu, junetinu

pijes 3 litre vode dnevno, ne jedes slatkise, i ne jedes przeno

i to je sva mudrost

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...