Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

daj, nidžo, onu pesmu preko koje ste koštunicu ubacili u podkastu !

ako ne mož da se setiš, http://soundcloud.com/bogocar/ur-podcast-4 tu na 7:20 počinje !

NA!

Covece, kakvu sam nastavnicu srpskohrvatskog imao, jos u ponoc neko da me probudi (tj u tri ujutro) napamet bi znao sve padeze i vikao IDE KUCI PEVAJUCI!

Kakvu sam ja nastavicu srpskog imao, nisam toliko sabijao srpski al sam zato drko na nju svaki dan!

Link to comment
Share on other sites

Okretao sam prase po ovoj vrućini. Rezultat je pun stomak i treći stepen opekotina po celom telu.

561194_10150991249934463_1454436019_n.jpg

sreca pa sumski pozari ne nastaju tako sto neko odluci da obrne prase na +40

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

sreca pa sumski pozari ne nastaju tako sto neko odluci da obrne prase na +40

ja sam čitao u glasniku EU da šumski požari isključivo nastaju jer neko odluči da obrne prase na +40.

u istom dokumentu piše da saobraćajne nesreće nastaju jer ljudi voze motorna vozila i da se ljudi dave jer uđu u vodu.

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

jebote kakva pobeda od vikenda. Da sutra ne idem na posao prespavao bih sledećih 36h.

inače naleteo sam na Milića i DNRa noćas u sava centru, prvom sam se javio al mi se čini da me nije prepoznao, a drugi je bio previše brz da bih se drznuo da ga zaustavim i pozdravim :)

btw obrenovac je car, bili na nekom splavu ceo dan i cirkali kafe piva sokove non-stop od ujutru do malopre nas 5 i na kraju račun izašao 3k din sa sve bakšišom :)

Link to comment
Share on other sites

[:)]

neces.

Ja sam na leteo na poznanincu iz Amerike koja mi je rekla da ce Tasa doci tu u Sava centar, tako da se moze reci da sam polusreo rurovca uzivo

vidi kreki, covek koji zna ljude uzivo cak i iz amerike i koji se vratio na forum to da nam kaze iako se 'posvadjao' sa vecim delom stare garde foruma i teatralno napustio isti!!!

car!

Link to comment
Share on other sites

ja sam čitao u glasniku EU da šumski požari isključivo nastaju jer neko odluči da obrne prase na +40.

u istom dokumentu piše da saobraćajne nesreće nastaju jer ljudi voze motorna vozila i da se ljudi dave jer uđu u vodu.

e aj nemoj praviti budalu od sebe

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

1) neces.

2) vidi kreki, covek koji zna ljude uzivo cak i iz amerike i koji se vratio na forum to da nam kaze iako se 'posvadjao' sa vecim delom stare garde foruma i teatralno napustio isti!!!

car!

1)mozda i hoce, al sve zavisi...mora prvo rbds da gibuje pix!

2)

oW7pI.jpg

Edited by alfy

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

što dviny piše svoje unutrašnje monologe na rur?

doco humor ti je na nivou deteta iz petog razreda

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...