Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Jesi glup lol? Pa napisao sam sto.

Sad sam video sta sam napisao: "Jesi glup?"

forgot-my-wallet.jpg

Oh silly me!

ajmo sada svi da zajebavamo krekija

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

to ti je tip ribe "deda babu gleda,a baba mu ne da"

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Neopisivi sam kreten, ali neopisivi. Veče pre ispit umesto da učim, mene pozvali drugari iz doma ispred da cirkamo rakiju i ja kao ajde samo jednu pa da učim posle i evo izvrnuli smo ceo litar... Nisam nešto pijan uopšte, jer nas je bilo četvorica, ali nema teorije da čitam sad bilo šta icon_smile_sad.gificon_smile_sad.gificon_smile_sad.gif

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Ajde dajte mu minus, ja ne mogu, nemam tu opciju.

Druže buntovniče, ja sam svoje obaveze za života mnogo izbegavao, ali sam ih uvek plaćao na ćupriji, tako će i ove školske godine da bude. Jednostavno, meni merak nema cenu.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Neopisivi sam kreten, ali neopisivi. Veče pre ispit umesto da učim, mene pozvali drugari iz doma ispred da cirkamo rakiju i ja kao ajde samo jednu pa da učim posle i evo izvrnuli smo ceo litar... Nisam nešto pijan uopšte, jer nas je bilo četvorica, ali nema teorije da čitam sad bilo šta icon_smile_sad.gificon_smile_sad.gificon_smile_sad.gif

determined-challenge-accepted-drunk.jpg

:D

@alfy: zar nije "ako ne platis na mostu, platices na cupriji" :D?

Edited by kreator_

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

Ajde dajte mu minus, ja ne mogu, nemam tu opciju.

Druže buntovniče, ja sam svoje obaveze za života mnogo izbegavao, ali sam ih uvek plaćao na ćupriji, tako će i ove školske godine da bude. Jednostavno, meni merak nema cenu.

Ima cenu, stici ce ti na naplatu za cirka 5-6 godina

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

http://www.reuters.com/article/2012/06/12/us-usa-hiker-shot-idUSBRE85B03S20120612

West Virginia man who was traveling across the United States gathering material for a book about kindness in America was shot and wounded while eating lunch in Montana, police said on Monday.

Ray Doland, 32, was hospitalized with a gunshot wound to the arm following the incident near Glasgow, Montana on Saturday, Valley County Sheriff Glen Meier said.

Doland was still in hospital on Monday but was expected to recover, Meier said.

He said that Doland, who was hitchhiking across the country and writing a memoir about kindness in America, had been eating lunch at a spot of historical interest and was looking for a ride.

When Doland approached a vehicle that pulled up near him the driver opened fire, hitting him in the arm, before speeding away, Meier said.

A suspect, identified as 52-year-old Charles Lloyd Danielson III, was later taken into custody in Culbertson, Montana, Meier said.

"Montana is certainly full of a bunch of nice people and wonderful people and it's a shame this kind of thing happens but it just happens," Meier said.

Link to comment
Share on other sites

determined-challenge-accepted-drunk.jpg

:D

@alfy: zar nije "ako ne platis na mostu, platices na cupriji" :D?

nije,nego "once you go away from rur,you never comeback as whore"

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

idem sad sa terapije i trotoarom ide neka plavusa, dvadeset jedna dve, preplanula, u plavoj haljini, dobra ko lebac, zuri, drzi neke knjige u ruci, a jedna bratela spala sa ramena, dobro nisam pao s bajsa

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...