Jump to content

Cyberpunk 2077 - updated


G!!!

Recommended Posts

Duletov komp, AKA "The Airfryer Build"? :D

@FATA smrdi na crkavanje gpu ili vram, ali svakako prvo isprati temperatue i "žongliraj" malo drajvere stariji - noviji. 

 

Edited by millanče
  • Thanks (+1) 1

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

On 5/28/2024 at 5:29 PM, voodoo_ said:

Izgleda kao pregrevanje, daj sliku unutrašnjosti kućišta

Mislim da nije pregrevanje jer mi se oba puta desilo ujutru kad prvi put palim komp mada sta ja znam...

Jutros se opet desilo kao da je pikaso slikao 🙂

IMG_20240530_082717.jpg

IMG_20240530_074449_edit_233655599037261.jpg

23 hours ago, voodoo_ said:

Takođe, Windows 7!

Taj RX 570 je kod mene radio bez problema od korone, ali

1) Windows 10

2) Celokupno kućište čišćeno dvaput godišnje na terasi usisivačem

Krknuo sam i ja 10 medjutim nema se usisivac. Moracu da ga teram na neku pumpu sa pistoljem da ga produvam! 

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, voodoo_ said:

Ako ostane problem, obori klokove preko AMD Adrenalin-a

https://www.amd.com/en/products/software/adrenalin/software-performance.html

Prvo probaj "quiet" režim (ovo sa prve slike), a ako i dalje zeza, da spuštamo ručno

Rodzer! Moguce da je ovo sto je milance pomenuo sa drajverima. Sad kad sam otvorio adrenalin videh notifikaciju da su izasli novi drajveri pa cu probati to prvo.

On 5/28/2024 at 8:50 PM, millanče said:

"žongliraj" malo drajvere stariji - noviji.

 

On 5/28/2024 at 4:48 PM, Dule_smor said:

Ahaha, cek ti si ozbiljan? Pa ne verujem da cu skoro menjati komp, ako ga uopste budem i menjao vise, smorile su me nove igre. Jedino ako oces dogodine neki laptop odavde da ti zavaljam preko grane, mozemo i neki biznis sa Milancetom :DD
 

Preskocih ovo 🙂

Uvek ozbiljan, i za biznis i za zavaljivanje!

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

On 5/28/2024 at 4:48 PM, Dule_smor said:

Ahaha, cek ti si ozbiljan? Pa ne verujem da cu skoro menjati komp, ako ga uopste budem i menjao vise, smorile su me nove igre. Jedino ako oces dogodine neki laptop odavde da ti zavaljam preko grane, mozemo i neki biznis sa Milancetom :DD
 

ne brini dule, kako je efikasan oko picerije i dolaska na rakiju, verovatno ćete se "pogoditi" sa tajmingom - taman kad ti odlučiš da prodaš :))

  • Like +1 1
  • Haha (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Ček, zamrlja se pri prvom pokretanju? Pa tu nema on onda kad da se pregreje :)

U Win10 ima opcija Fast statrup u Power settings, to je imalo običaj da pravi probleme razne vrste pri prvom pokretanjju, svakako je islkuuči u power settings. (mada ako je pravilo i u Win 7 taj problem, onda nije do toga, ali svakako obavezno isključi ovo prvo kad instaliraš 10-11).

Sve više vuče problem na GPU/Vram, nažalost. Izdrmaj malo i kablove kućište-monitor kad se to desi. Da ne koristiš neki jeftin hdmi-vga, DP-hdmi ili neki drugi konverter?

@biznis Smanjio sam malo taj biznis, svaka budala i njegova tašta danas valja polovne laptopove i/ili desktopeod preko :D a potražnja nikad manja, običnom korisniku smartfon/smartTV/[opciono i konzola] obesmislili potrebu za posedovanjem desktopa/laptopa, a (polu)profesionalci, učenici, studendti i gejmeri u sve većem broju (svaka čast Vučiću! :) mogu da priušte i odlučuju se za novo.

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

Šalou na stranu, zbog toga nisam ni uzeo ekspanziju, jer čitajući recenzije, stičem utisak da niti su je dobro (u smislu seamless) uklopili u osnovnu igru (mada to je problem sa ekspanzijama većine igara), niti su sa tim krajevima pogodili duh osnovne igre koji ipak nije toliko čemer.

Link to comment
Share on other sites

On 5/30/2024 at 10:28 AM, millanče said:

Ček, zamrlja se pri prvom pokretanju? Pa tu nema on onda kad da se pregreje 🙂

U Win10 ima opcija Fast statrup u Power settings, to je imalo običaj da pravi probleme razne vrste pri prvom pokretanjju, svakako je islkuuči u power settings. (mada ako je pravilo i u Win 7 taj problem, onda nije do toga, ali svakako obavezno isključi ovo prvo kad instaliraš 10-11).

Sve više vuče problem na GPU/Vram, nažalost. Izdrmaj malo i kablove kućište-monitor kad se to desi. Da ne koristiš neki jeftin hdmi-vga, DP-hdmi ili neki drugi konverter?

@biznis Smanjio sam malo taj biznis, svaka budala i njegova tašta danas valja polovne laptopove i/ili desktopeod preko 😄 a potražnja nikad manja, običnom korisniku smartfon/smartTV/[opciono i konzola] obesmislili potrebu za posedovanjem desktopa/laptopa, a (polu)profesionalci, učenici, studendti i gejmeri u sve većem broju (svaka čast Vučiću! :) mogu da priušte i odlučuju se za novo.

E da mrljao je pri prvom pokretanju tako da ovo sto kazes nije imao kad da se pregreje 🙂

Od kako sam instalirao novije drajvere nije se ni jednom desilo tako da je moguce do toga?

Koristim HDMI od 10-15€ pa kapiram da nije jeftin? Ako jeste, koji bi valjalo uzeti a da je 3m+?

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
On 6/5/2024 at 8:44 AM, Dule_smor said:

Pa mogli su bar jedan neutralan/happy da stave!

Pa dali su nam kraj sa Panam, da se nadamo. Zanimljiva je i postavka zrtvovati se za prijatelja da zivi. Da su napravili neki klise sa zenom, decom i prevrtanjem kobasica na rostilju, ne bi se uklopilo.

  • Like +1 1

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

Zato mi je dobro što su sakrili najpozitivniji kraj

Spoiler

Ako soliraš sa Džonijem Arasaku, neće pomreti pola Aldekadoa / Rogue, pa je to kao pozitiva. Svejedno umireš za 6 meseci (nisam igrao PL pa ne znam kako utiče na kraj igre)

 

  • Like +1 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...