Jump to content

Samsung Galaxy S3


Sa1Nt

Recommended Posts

Kad smo već kod toga, stigao mi je iz Kine One S koji mi je namenjen za lepšu polovinu. Ono što je interesantno jeste da je procesor na 1.5GHz, odnosno to je valjda S4, ali s druge strane ne znam baš kako mi se to reflektuje na realan rad. Utisak je isti kao i G-ev, sve radi brzo i lepo. Ja sam se malo više navikao na Samsung, pa mi treba malo vremena za privikavanje na Sense.

U poredjenju s mojim SGS2 bih svakako sada izabrao One S jer iako je gotovo sve isto što se tiče brzine i svega, kamera radi bolje, tj mnogo brže slika, dok je kvalitet fotografija sličan.

Dalji utisci kad se još malo poigram s njim.

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 101
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pa zapravo ima par aplikacija poput onog njihovog Baidu i sl koje su s vrlo čudnim karakterima :) Ali generalno to uninstaliraš i skroz je ok, pogotovu ako uzmemo u obzir da mu je cena kao ovde uz ugovor od dve godine sa paketom od 1800 din...

Još sam malo probavao foto aparat (čekam još zapravo karticu za mobilni, pošto mora ona microSIM pa nisam ni probao osnovnu funkciju :) i stvarno radi super, ono kera koji beži tamo-vamo uslikaš bez problema i bude oštar i sve.

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

cisto ako nekom zatreba, ne uzimajte one v jer je govno - izuzetno je spor i zabagoban

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

baš nije, ima sestra i veoma je zadovoljna, samo treba pobrisati govna kao i sa svakog htc-a. A i teško da je bilo koji Android 4.0.x telefon sa 1 GHz spor

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

koristim ga vec 3 meseca i ponekad mu treba 5 sekundi da udje u poruke. ne znam kakvi su sestrini utisci , ali htc europa (default setup) koji sad koristim brze odgovara na komande nego htc one v. a mislim da je 1ghz minimum minimuma za android 4, dok je android 2 leteo sa tim procesorom

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

nije četvorka ništa više zahtevnija od dvojke npr, to je samo tvoj subjektivni utisak

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...