Jump to content

Dizajn RUR Majice 2012 - KONKURS


Recommended Posts

  • Replies 104
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

I da, hajde molim vas, ako imate predlog dizajna kao par ljudi ovde koje očigledno nije mrzelo da se iscimaju i realno postuju te predloge, da smanjite pljuvanje i pričanje o svemu tome i za promenu postujete vaš dizajn.

Primera radi, Wudu ja tvoj dizajn ovde ne vidim, mada sam preleto na brzaka ali kad dođe vreme pregledaću i samo ono što bude ovde je legitimno. Ako vas mrzi da postujete ovde predlog, kad budete kukali (na to nešto, kako nije pravedno, vaš je predlog bio vrh, zemlja nije ravna, teško je) posle, onda će mene mrzeti da ganjam vaše pseudokvazipredloge po celom forumu i nekim levim topicima.

Šeče, jedva čekam :D

Tušee, nadam se da te Vića nije banovao jer si mu odgovorio, ali je bio realno u pravu, da si malo izmatematisao, bilo bi ti jasno da majice neće biti ni do 15og sledećeg meseca, a kamoli ovog meseca.

Ja lično bih furao dolana šiljokurana, ali videćemo.

pljk!

Link to comment
Share on other sites

Evo nesto sto sam uradio pre ~godinu dana.

O2o82.png

Nekako mi je previse prazno, pokusao sam da dodam i neki splatter, mozda se nekome i svidi.

0wGW5.png

edit: resize

Edited by Ivan~

"This is your life and it's ending one minute at a time."

Link to comment
Share on other sites

Mozda dolan sa nekim natpisom (naravno, napisan u dolan stilu), a bez kurca?

Lexov zupcanik mi se bas svidja, mozda bi bila do jaja neka 'neobicna' kombinacija boja...nemam nikakvu inspiraciju a ni skil, mozda neko procita ovo pa mu sine do jaja ideja! :)

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

Imam dosta ideja, ali s obzirom da nisam neki ps master, plus ne znam koliko bi ovako nesto moglo da ide na majicu,

bolje da ne komplikujem i pitam za misljenje :)

33ygtw5.jpg

2lw2b84.jpg

ne znam kako da nanesem print na majicu, a da to izgleda kako treba, kao kod Ivan~-a recimo :)

Edited by Grgile
Link to comment
Share on other sites

ne znam kako da nanesem print na majicu, a da to izgleda kako treba, kao kod Ivan~-a recimo :)

Pa pazi, ne moraš da staviš na majicu, to je njihov izbor pa su stavili... možeš ali ne moraš.

Izgledaće lepše kad se vidi kako stoji na majici ali ako ne umeš, nije frka. Samo molim te edituj post i izbaci sliku iz spoilera i atečuj je normalno :D

pljk!

Link to comment
Share on other sites

Dobra tetovaza Lex! Gde i posto?!

Kad sam ušao i pokazao bidžu, poklonili su mi tetovažu! :O

Evo nesto sto sam uradio pre ~godinu dana.

O2o82.png

Nekako mi je previse prazno, pokusao sam da dodam i neki splatter, mozda se nekome i svidi.

Meni nije previše prazno. Ima taj industrial šmek + je carski kao minimal. :)

u just jelly!

Hteo sam da te pohvalim i kažem da je predobra fora, ali sad to više ne mogu.

Stvorio si od mene večnog neprijatelja! :)

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

Au Ivane, sad ne znam da li si ozbiljan, ali mislio sam na brata(Ivan~ - a).

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...