Jump to content

Dizajn RUR Majice 2012 - KONKURS


Recommended Posts

  • Replies 104
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ima Nikvud vrhunsku ideju, koju zajedno usavršavamo, ali i dalje nemamo tzv. umetnika koji će to da pretoči na pamuk!

Pa nadam se da će vam neki forumaš koji nije toliko preokupiran antisemitizmom u svom dnevnom planu i rasporedu, a ume da dizajnira, da vam priskoči u pomoć.

pljk!

Link to comment
Share on other sites

Ja bih samo predložio da, ako ne bude drugih takmičara, automatski pobedim samo sa idejom, pa onda da Bole mora da je realizuje!

U tom slučaju se odričem i novčane nagrade, a čak ću i majicu da kupim!

A može i da se splituje ovaj duhoviti deo topica, pa da ostanu samo ozbiljni postovi. Samo čvrsta ruka!

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

Ideja je da štampamo majicu sledeće sadržine:

CAMO ТРОЛ

Ta majica treba da ima stilizovanog trola koji nešto krišom radi, bočno posmatran sa leđa. Ne meme trol u prvom planu. Ili nekako, evo ideje, da pravi trol pravi meme trola. Eto :)

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Ideja je da štampamo majicu sledeće sadržine:

CAMO ТРОЛ

Ta majica treba da ima stilizovanog trola koji nešto krišom radi, bočno posmatran sa leđa. Ne meme trol u prvom planu. Ili nekako, evo ideje, da pravi trol pravi meme trola. Eto :)

rur me worshipuje \o/

"Odvajali se mi ili ne, mi smo vec odvojeni!" - Dj. Balasevic

Link to comment
Share on other sites

Ja ću sada samo da podsetim da ovaj topik nije za glasanje, znači ovde podnosite radove, pa vas molim da se suzdržite od preterano nevezanih komentara za to. I takođe bi bilo lepo da još neko sabmituje svoj rad ili bar kao Leks da detaljno obrazloži dizajn. Pa da ponovim - dizajn slike na majici, plus boju iste - NE majice i njihov kroj.

pljk!

Link to comment
Share on other sites

NE majice i njihov kroj.

Realno kroj je bitan isto koliko i sama aplikacija na majici, ne znam kako je za druge ali po meni kroj je jedan od esencijalnih stavki, napravite onda topic bar da se glasa za kroj. Ja bih svakako uzeo vise komada ako mi se svidja kroj.

Link to comment
Share on other sites

to stoji, ali stvar je u tome da ova tema nije namenjena za to. al' kad si spomenuo kroj, ja sam u fazonu da mi se ove godine prosledi nekako logo/slika/stagod a da ja to posle sam odradim, jedino resenje :)

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

za kroj naravno da jeste bitan, ali će biti veoma sličan kao i prethodnih godina, nema tu nešto mnogo mozganja, dva rukava, otvor za glavu i po jedan na svakom rukavu za ruke, eventualno da izbaciš struk i noge u dnu majice. Čisto sumnjam da će biti dugih rukava ili nebuloze kao što je štampanje oko rukava. Nisu švabe glupe ako su lude, pa su to lepo napravili kao multifunkcionalnu maramu.

Tako da - računajte na izgled da će biti T-Shirt najnormalniji, za sve detalje preko toga, nadam se da će Laki i Bole imati šta da vam kažu više povodom toga, pošto ja nemam icon_smile.gif

pljk!

Link to comment
Share on other sites

ma niko ne govori o nekim fensi dodacima, vec o izgledu rukava npr, tacnije o njihovoj duzini i tome slicno

edit: ulete lucky, a i nemam ideju kako mi je promakao ovaj topic sa anketom. ju

Edited by vlada_

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

U nadi da će još neko učestvovati, evo i zvanične prijave za konkurs!

Naziv: RuR Vintage

Model: uži, sa kraćim rukavima

Boja pamuka/štampe: sepia/bela, bela/crna

Gornji deo grudi - ispis: Klan Rur, ispod manjim slovima est 1998

Glavna grafika:

vinska čaša i flaša - ne može više vintage od ovoga

ručni sat - trenutno najpopularniji vintage element

QII logo - za mene je ovo najvintage RuR igra (tj. sve drugare sam tako upoznao :))

Monkey Island logo - moja lična najvintage igra

Air Max 90 - ne može bez šale, a i lepo će označiti period kad je majica štampana ;)

UT logo - najuspešniji rur ogranak :P

RUR slonče

Pac-Man - najvintage lik iz igara

Leđa: dogovorićemo se, kad vidimo šta će pisati na svim majčicama

RXdUW.jpgyMou9.jpg

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...